اختراعات قابل توجه اوتیس بویکین شامل یک مقاومت دقیق سیم و یک واحد کنترل برای ضربان ساز است. هنگامی که در سال 1982 درگذشت ، 26 حق ثبت اختراع به نام خود داشت.
اوتی بویکین کی بود؟
اوتیس بوکین در سال 1941 از دانشکده فیسک فارغ التحصیل شد و با شرکت بزرگ و رادیو و تلویزیون شغل مشغول به کار شد. وی بعداً در آزمایشگاههای تحقیقاتی J. J. Nilsen مشغول به کار شد. وی با برخی از اختراعات قابل توجه خود از جمله مقاومت با دقت سیم که در تلویزیون و رادیو و یک واحد کنترل برای ضربان ساز استفاده می شود ، شروع به اختراع محصولات کرد.

سنین جوانی و تحصیل
بویکین در 29 آگوست 1920 در دالاس ، تگزاس به دنیا آمد. وی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، در کالج فیسک در نشویل ، تنسی شرکت کرد و در سال 1941 فارغ التحصیل شد.

در همان سال ، وی به عنوان دستیار آزمایشگاه با شرکت بزرگ رادیو و تلویزیون در شیکاگو ، ایلینویز مشغول به کار شد. او در رده ها بالا رفت و در نهایت به عنوان سرپرست خدمت کرد. وی سرانجام ضمن تلاش برای شروع کسب و کار خود ، Boykin-Fruth Incorporated با آزمایشگاههای تحقیق P.J. Nilsen موضع گرفت. در همان زمان ، او تصمیم گرفت تحصیلات خود را ادامه دهد و تحصیلات تکمیلی را در مؤسسه فناوری ایلینویز در شیکاگو ، ایلینویز دنبال کند. وی پس از تنها دو سال آموزش مجبور به ترک تحصیل شد ، زیرا او قادر به پرداخت شهریه نبود.

اختراعات
بویکین که علاقه خاصی به همکاری با مقاومت ها داشت ، شروع به تحقیق و اختراع به تنهایی کرد. وی در 16 ژوئن سال 1959 به دنبال و ثبت اختراع برای مقاومت در برابر سیم بود. این مقاومت بعدا در رادیوها و تلویزیون ها مورد استفاده قرار می گیرد. دو سال بعد ، وی دستگاه دستیابی به موفقیت را ایجاد کرد که می تواند در برابر تغییرات شدید دما و فشار مقاومت کند. این دستگاه که ارزان تر و قابل اطمینان تر از سایرین موجود در بازار بود ، تقاضای زیادی توسط ارتش ایالات متحده برای موشک های هدایت شونده و IBM برای رایانه ها به وجود آمد.

در سال 1964 ، Boykin به پاریس نقل مکان کرد ، و نوآوری های الکترونیکی را برای بازار جدید مشتریان ایجاد کرد. معروف ترین اختراع وی یک واحد کنترل برای ضربان ساز بود. از قضا ، بویکین در سال 1982 در نتیجه نارسایی قلبی در شیکاگو درگذشت. به محض مرگ وی ، وی 26 حق ثبت اختراع به نام خود داشت.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ جامع گردشگری و توریست فروشگاه تنور سنتی Shawna نگاره ی باران ترجمه متن رودخانه ماه بليط هواپيماي کيش نرم افزار مالی سانیران حامد ساعت مدرن