بازیکن آریون هرناندز ، فوتبالیست آمریکایی در سال 2013 به جرم قتل دوست خود اودین لوید به حکم اعدام محکوم شد. پس از آنکه در سال 2017 در سلول زندان خودکشی کرد ، مشخص شد که وی از بیماری دژنراتیو مغزی CTE رنج می برد.
هارون هرناندز کی بود؟
آرون هرناندز یک فوتبالیست بود که افتخارات همه آمریکایی ها را در دانشگاه فلوریدا بدست آورد و خود را به عنوان یک پایان محکم با کیفیت NFL برای میهن پرستان نیو انگلستان تأسیس کرد. با این حال ، کار امیدوارکننده او وقتی دستگیر شد و به جرم قتل درجه اول اودین لوید ، بازیکن نیمه حرفه ای فوتبال در ژوئن 2013 دستگیر شد ، متوقف شد. در ماه مه 2014 ، هرناندز در رابطه با دو قتل مربوط به یک تیراندازی محرک متهم شد در سال 2012. وی به قتل درجه اول در پرونده لوید در آوریل 2015 محکوم شد. فقط چند روز پس از تبرئه شدن به اتهام قتل در سال 2012 ، وی در 19 آوریل 2017 خود را در سلول زندان خودکشی کرد. پس از مرگ وی ، قاضی پاک کرد. محکومیت قتل وی در سال 2013 ، مطابق با قوانین دادگستری ماساچوست که خواستار خالی ماندن محکومیت ها در صورت مرگ متهم قبل از شنیدن تجدید نظر است. بعداً در همان سال ، مشخص شد که بازیکن سابق فوتبال از نوع پیشرفته بیماری دژنراتیو مغزی CTE رنج می برد.

سالهای اولیه و کالج
آرون جوزف هرناندز متولد 6 نوامبر 1989 در بریستول ، کانکتیکات است. او برای دبیرستان مرکزی بریستول و یک تیم AAU به مربیگری مربی بانوان دانشگاه کانکتیکات ، Geno Auriemma ، بسکتبال بازی کرد ، اما برای موفقیت gridiron مشخص شد. وی پس از هدایت تیمش به مسابقات کنفرانس مرکزی کانکتیکات ، در بخش تقسیمات جنوبی جنوب ، افتخارات گروه اول را کسب کرد ، هرچند که سال ارشد وی پس از عوارض ناشی از جراحی معمول فتق ، با مرگ به موقع پدرش درگذشت.

هرناندز به عنوان یک ستاره محکم در دانشگاه فلوریدا بدل شد. در 6'2 "و 245 پوند ، او یک محکم محکم بود ، اما همچنین دارای دست های نرم و سرعت شکنی یک گیرنده گسترده بود. او برای تیم 2008 2008 که برنده مسابقات قهرمانی ملی شد و یک اجماع نام داشت ، نامی افتخارآمیز آمریکایی بود. سال بعد آمریکایی ، و 111 صید او در سه فصل دانشگاهی ، رکورد مدرسه برای اهداف محکم را نشان داد.

با وجود استعدادهای بارز وی ، تیم های NFL به دلیل پذیرش آزمایش دارویی از تهیه نقشه هرناندس محتاط بودند. به خصوص ، بسیاری از تیم ها نگران ارتباط وی با انواع باند از محله خود به خانه خود بودند. او پیش از انتخاب نیوجرسی ، در دور چهارم پیش نویس NFL 2010 ، به دور چهارم سقوط کرد.

بیشتر بخوانید: جدول زمانی کار حرفه ای فوتبال آرون هرناندز ، محاکمات قاتل و مرگ

شغل NFL
جوانترین بازیکن NFL با شروع فصل 2010 ، هرناندز بلافاصله ثابت کرد که می تواند در سطح برتر بازی رشد کند. او با 45 صید رکورد تازه کار تیمی را به ثمر رساند و به وطن پرستان کمک کرد تا یک رکورد قابل توجه 14-2 را در مسیری قهرمانی AFC کسب کنند.

در سال بعد ، هرناندز با همکاری همکاری خود همراه شد و پیش نویس سال 2010 راب گروونکوفسکی را به عنوان پیشگویی تخلف غیر قابل توقف در New England انتخاب کرد. این دوقلوی قبل از باخت در Super Bowl XLVI در غول های نیویورک برای 24 تاچ لمسی و 2،237 متری منظم برای دریافت فصل مشترک برگزار شد.

هرناندز با تمدید قرارداد 5 ساله در آگوست 2012 پاداش داده شد. اگرچه او در فصل بعد به دلیل آسیب دیدگی مچ پا کند شد ، اما خروج گیرنده نیو انگلستان وس ولکر و مشکلات سلامتی گرونکوفسکی باعث شد او برای تصمیم گیری نقش بزرگتری با تیم داشته باشد. در سال 2013.

آرون هرناندز
آرون هرناندز

عکس: Jonathan Wiggs / The Boston Globe از طریق گتی ایماژ

اودین لوید قاتل
در تاریخ 17 ژوئن 2013 ، جسد بازیکن نیمه حرفه ای اودین لوید در یک پارک صنعتی با مایل از عمارت هرناندز در شمال اتلبورو ، ماساچوست پیدا شد. پلیس به سرعت شواهد را به سمت هرناندز ردیابی کرد ، اگرچه ستاره NFL با از بین بردن تلفن همراه و فیلم های نظارتی از خانه وی ، مسائل را پیچیده تر کرد. لوید با Shaneah جنکینز خواهر نامزد نامزد هرناندز شایانا جنکینز ملاقات می کرد.

در تاریخ 26 ژوئن ، هرناندز با دستبندهایی از منزل خود هدایت شد و به اتهام قتل درجه یک و 5 تخلف سلاح گرم متهم شد. وطن پرست ها آزادی خود را کمتر از دو ساعت پس از دستگیری اعلام کردند و هرناندز به زودی توسط حامیان مالی شرکت کنار گذاشته شد.

Arraignment جزئیات این انگیزه و شواهد را ارائه می دهد: ظاهراً ناراحت است که لوید در غروب قبل در یک کلوپ شبانه بوستون با دشمنانش صحبت کرده بود ، هرناندز و دو دوستش قبل از تیراندازی چند بار با او در حدود 3: 30 صبح در تاریخ 17 ژوئن. نظارت در پارک صنعتی از حضور آلتیما در زمان تیراندازی پرده برداشت ، در حالی که فیلم های بیشتر از خانه هرناندز نشان می داد که وی پس از مدت کوتاهی با اسلحه وارد شد. علاوه بر این ، همان دستپاچه های کالیبر 45.45 که در صحنه قتل کشف شده بودند ، در ماشین اجاره ای و در یک کاندو متعلق به هرناندز نیز پیدا شد.

در این میان ، ادعاهای دیگر علیه هرناندز ظاهر شد.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : هرناندز ,لوید ,بازیکن ,محکم ,ژوئن ,آمریکایی ,اودین لوید ,بازیکن نیمه ,نیمه حرفه ,ژوئن 2013 ,دانشگاه فلوریدا ,سلول زندان خودکشی ,بازیکن آریون هرناندز
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

می خوام یادبگیرم مرکز مشاوره تلفنی تاسیسات ساختمان مانا انرژی 09221034972 آواسیس پایا رسا دانلود رایگان سیگما رایانه Branden آموزش مباحث ارز دیجیتال ويدئوها و مطالب آموزشي مشاوره‌اي در زمينه رشد و هدايت تحصيلي برا Deborah