کیت مک کینون یک بازیگر زن برنده جایزه امی است که به عنوان عضو بازیگران در "Saturday Night Live" و ستاره ای از راه اندازی مجدد همه ن "Ghostbusters" شناخته می شود.
کیت مک کینون کیست؟
بازیگر و کمدین کیت مک کینون از دانشگاه کلمبیا فارغ التحصیل شد و در آنجا تئاتر تحصیل کرد. مک کینون قبل از پیوستن به بازیگران Saturday Night Live در سال 2012 در نمایشگاه The Big Gay Sketch Show ظاهر شد. او همچنین با تیپ شهروندان UPight اجرا کرده و چندین نمایش یک زن را به نگارش درآورده است. در سال 2016 ، مک کینون در ریبوت همه نه Ghostbusters بازی کرد و به خاطر کار SNL خود با یک جایزه امی برای بازیگر نقش مکمل زن عالی در یک سریال کمدی مورد تقدیر قرار گرفت.

اوایل زندگی
کیت مک کینون ، کاترین مک کینون برتولد در 6 ژانویه 1984 در Sea Cliff ، نیویورک متولد شد و در لانگ آیلند بزرگ شد. مک کینون در کودکی به موسیقی مشغول موسیقی شد ، وی پیانو ، گیتار و ویولن را نواخت. یک فیلم سینمایی و تئاتر ، او از لباس پوشیدن در لباس و اجرای نمایش در رقص ها و نمایش های رقص لذت می برد. او همچنین از نظر دانشگاهی عالی بود. مک کینون پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، تئاتر را در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک تحصیل کرد.

شغل اولیه: 'نمایش بزرگ طرح گی'
مک کینون که کاملاً همجنسگرا است ، به عنوان بخشی از بازیگران شبکه بزرگ نشانگر The Big Gay Sketch Show در شبکه تلویزیونی لوگو ، استراحت بزرگی در تلویزیون کسب کرد. روند استماع شامل چندین دور ناراحت کننده در مقابل تهیه کننده Rosie O'Donnell بود که از هزاران نفر فقط 16 سال پیروز شد. McKinnon در سال 2006 به بازیگران پیوست و در آنجا او برای اجرای کامل این برنامه باقی ماند. یکی از شخصیت های خاطره انگیز او در این برنامه ، فیتزویلیام ، پسری انگلیسی بود که آرزو می کند دختر شود.

'Saturday Night Live'
در آوریل 2012 ، مک کینون به عنوان بازیگر برجسته به بازیگران کمدی محبوب نمایش کمدی Saturday Night Live پیوست. او یکی از چندین بازیگر زن استخدام شده بود تا با عزیمت کریستن ویگ ، یک ستاره استراحتگر که برای ادامه کار در یک فیلم سینمایی ، جای خالی باقی مانده را پر کند. در ماه مه سال 2013 ، مک کینون در اپیزود SNL با مادر ویگ بازی کرد. از بین محبوب ترین برداشت های او می توان به الن دگنرز ، آن رامنی ، روت بدر گینزبورگ ، شا ، جف سانسز و مهمترین آنها هیلاری کلینتون اشاره کرد. در طول پخش فصل 41 ، کلینتون خودش در کنار مک کینون ظاهر شد.

پاسادنا ، کالیفرنیا - 22 آوریل: کیت مک کینون در روز مطبوعات تابستانی NBCUniversal در سال 2013 که در هتل و لانکام هانتینگتون و اسپا در 22 آوریل 2013 در پاسادنا ، کالیفرنیا برگزار شد ، شرکت می کند. (عکس از Paul A. Hebert / گتی ایماژ)
کیت مک کینون

عکس: Paul A. Hebert / Getty Images

مک کینون یکی از معدود بازیکنهای همجنسگرا در تاریخ SNL است و اولین زن همجنسگرا است که از زمان دنیترا ونس در دهه 1980 در این برنامه بازیگران شد.

سایر کار صحنه ها و تلویزیون
از زمان پیوستن به بازیگران SNL ، مک کینون در سایر تولیدات صحنه و پرده دیگر ظاهر شده است. او همچنین به عنوان بازیگر صداپیشه کار کرده است ، در سریال های انیمیشن مانند Ugly American و The Venture Brothers و فیلم The Angry Birds و پیدا کردن Dory روی پرده بزرگ حضور یافته است. به طور مرتب با تیپ شهروندان UPight در شهر نیویورک کمدی طراحی می کرد. و به مجموعه وب مجله Vag 2010 کمک کرده است. علاوه بر این ، وی چندین نمایش یک زن از جمله کیت مک کینون را در یخ ، Disenchanted و بهترین بازیگر زن اجرا کرده است.

فیلم ها
در میان پروژه های قابل توجه فیلم او ، مک کینون در فیلم های تد 2 و خواهران ظاهر شده است. او برای بازی در مجموعه مجلل Ghostbusters در سال 2016 برای یک گروه تمام ستاره ، همه زن انتخاب شد و همچنین در همان سال در کمدی کریسمس Office Party ظاهر شد.

در سال 2018 ، مک کینون در فیلم Spy Who Dumped Me به عنوان بهترین دوستی که با مایلا یس در یک سری از ماجراهای اروپا به سر می برد ، ستاره شد. سال بعد ، او در دیروز به عنوان یک عامل استعدادی ، و بمبشل ، به عنوان تهیه‌کننده نزدیک بین در فاکس نیوز ، نقش‌های حمایتی داشت.

جوایز
قول مک کینون به طور عمومی شناخته شده است. در سال 2009 ، بازیگر طنز جایزه Logo NewNowNext را برای بهترین طنز در حال افزایش دریافت کرد. سال بعد ، او برای دریافت جایزه طنز نوظهور ECNY معرفی شد.

در سال 2014 ، مک کینون به دلیل فعالیت خود در SNL ، یک جایزه کمدی آمریکایی و همچنین اولین مجموعه نامزدهای امی خود را در دو دسته کسب کرد.

در سال 2016 ، مک کینون برای اولین بازیگر نقش مکمل زن عالی در یک سریال کمدی ، برنده اولین جایزه امی شد. مک کینون در سخنرانی پذیرش ، از خالق و تهیه کننده SNL ، لورن میش ، بازیگران و نویسندگان و همچنین دو زن که از او در این نمایش جعل می کند ، تشکر کرد ، الن دگنرز و هیلاری کلینتون. وی همچنین از مادر ، خواهر و پدر فقیدش که در سن 18 سالگی درگذشت تشکر کرد: "او باعث شد که من 12 سال داشتم که شروع به تماشای SNL می کنم." "متشکرم ، و دلم برایت تنگ شده ، پاپ."

مک کینون همچنین یک جایزه تلویزیونی منتخب منتقدان را بدست آورد و در سال 2016 به عنوان سرگرم کننده امروز سال ایالات متحده معرفی شد. او سال دوم Primetime Emmy خود را برگزید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به وبلاگ گروه شیروانی ایران خوش آمدید. عشق من دیجیکالا وبلاگ بانک و صنعت معماري داخلي ساختمان خادمین شهدای شهرستان خلخال کلینیک جدید دندانپزشکی تهران DeatH HacK همیار فایل