Meghan Markle ، The Royal Highness the Duchess Sus ، در سال 2018 در شاهزاده هری در کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور ازدواج کرد.
مگان مارکل کیست؟
مگان مارکل متولد 4 آگوست 1981 در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، به عنوان بازیگر روی پرده سینما را دنبال کرد و در تعدادی از مجموعه های تلویزیونی ظاهر شد و قبل از حضور در نقش ریچل زین در شبکه تلویزیونی ایالات متحده آمریکا ظاهر شد. مارکل که از سال 2014 تا 2017 نیز وبلاگ شیوه زندگی The Tig را اداره می کرد ، در سال 2016 پس از آشکارسازی عاشقانه هایش با شاهزاده هری از انگلیس ، سوژه عناوین بین المللی شد. این دو نفر بعد از اعلام نامزدی در اواخر سال 2017 ، در 19 مه 2018 ازدواج کردند و پسرش Archie Harrison Mountbatten-Windsor در مه ماه از او استقبال کردند. در ژانویه سال 2020 ، این زن و شوهر برنامه هایی را برای عقب نشینی از نقش های عمومی خود در خانواده سلطنتی فاش کردند.

عکس مگان مارکل
مگان مارکل در سفر خود به ایرلند شمالی در 23 مارس 2018 در بلفاست ، ایرلند شمالی ، انگلستان ، از نماد Titanic Belfast بازدید می کند.

(عکس: سمیر حسین سمیر حسینWireImage)

عاشقانه با پرنس هری
پیش از این بهترین نقش را در سریال های تلویزیونی Suits مشهور کرده بود ، هنگامی که در سال 2016 مشخص شد که وی به طور جدی با شاهزاده هری از انگلیس ملاقات می کرد ، عناوین بین المللی را تهیه کرد. این دو در حالی شرکت کردند که هری در مسابقات Invictus در تورنتو شرکت می کرد ، جایی که فیلمبرداری Suits است. گمانه زنی های زیادی در مورد مسیر عاشقانه آنها به وجود آمده است ، به این دلیل که مارکل به عنوان نتیجه این رابطه تبدیل به گوگل ترین بازیگر زن سال 2016 شد. با این وجود برخی از بررسی ها سمی بود ، با انتشار بیانیه ای در کاخ کنزینگتون ، خواستار احترام به حریم خصوصی زوج ها شد و به بی عدالتی ترول های آنلاین نژادپرستانه و جنسی گرا که به سمت بازیگر زن بازی می شود ، اشاره کرد.

در تاریخ 27 نوامبر 2017 ، مارکل و پرنس هری فاش کردند که در اوایل ماه مخفیانه درگیر شده اند. در میان پیامهای تبریک ، شاهزاده ویلیام و کاترین ، دوشس کمبریج ، گفتند: "آشنایی با مگان و دیدن اینکه چقدر او و هری با هم خوشحال هستند ، بسیار جالب بود."

چند هفته بعد ، کاخ کنزینگتون اعلام کرد که عروسی سلطنتی در تاریخ 19 مه 2018 در کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور برگزار می شود. این خبر اندکی پس از اعلام گوگل مبنی بر اینکه مارکل برای دومین سال پیاپی در رده بندی جایزه ترین بازیگر نقش جستجوگر قرار گرفت ، قرار گرفت و تنها پشت شخصیت تلویزیونی اخراج شده مت لاوئر برای بیشترین شخصیت Googled 2017 بود. در 21 دسامبر ، هواداران با انتشار عکس های پرتره رسمی این زوج ، دلایل دیگری برای ضربه زدن به موتورهای جستجو پیدا کردند.

در ژانویه سال 2018 ، تأیید شد که مارک با خاموش کردن حساب های فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام خود به سنت سلطنتی پایبند است. از طریق کاخ کنزینگتون ، مارکل اظهار داشت که از همه کسانی که سالیان گذشته حسابهای رسانه های اجتماعی خود را دنبال کرده اند ، تشکر می کند.

در تاریخ 10 فوریه ، جزئیات بیشتری درباره عروسی سلطنتی فاش شد: پس از مراسم ازدواج ، قرار است از ساعت 12 بعد از ظهر آغاز شود. به وقت ایالات متحده ، تازه متولدین پیاده در کالسکه ای در امتداد خیابان High از طریق شهر ویندزور سوار می شوند ، قبل از بازگشت به قلعه ویندزور در امتداد راه رفتن طولانی. بعداً ، بعد از یک استراحت بعد از ظهر ، آنها در یک پذیرایی عصرانه خصوصی به میزبانی شاهزاده چار شرکت کردند.

مارکل با شکستن پروتکل سلطنتی - هرچند به شیوه شایان ستایش - در سفر به بیرمنگام در روز جهانی زن در مارس 2018 عنوان کرد. با دانشجویی 10 ساله آشنا شد ، که به شاهزاده خانم به زودی گفت که می خواهد شاهزاده شود. یک بازیگر ، مارکل به آغوش دختر داد و نقض قانون دست و پا زدن فقط برای خانواده سلطنتی بود.

به زودی خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه این زوج علی رغم دارایی های سنگین فردی که دارند ، قبل از روز بزرگ توافق نامه پیش از انعقاد قرارداد امضا نمی کنند. خودیها به عدم اجرای پیش از عمل در دادگاه های ایالات متحده ، و همچنین اعتقاد پایدار شاهزاده هری مبنی بر اینکه این ازدواج ماندگار خواهد بود ، اشاره کردند.

در اواخر ماه مارس ، گزارش شد که دختر دوشس و خانواده وی قبل از عروسی یک کلاه مخصوص طراحی شده را از کاخ کنزینگتون دریافت می کنند. پدر مارکل ، شهروند آمریکایی که در مکزیک مقیم بود ، بنا بر گزارش ها برای اثبات یکی از اجدادش برای اثبات هدایای خود ، نیاز به موضوع تاج داشت. انتظار می رود که لباس مجلسی مارکل به موقع تکمیل شود تا در برنامه سوغات عروسی سلطنتی قرار بگیرد ، عناصری از آن طرح و شاهزاده هری در کتهای فرزندان آینده خود قرار بگیرند.

در 19 مه 2018 ، این زن و شوهر در کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور ازدواج کردند. عروس لباسی را پوشیده بود که توسط کلر وایت کلر برای گیدچی طراحی شده است. اندکی قبل از عروسی ، ملکه الیزابت با عنوان Meghan ، The Royal Highness the Duchess Sus ، مگان را به او اعطا کرد.

رویال عزیزم
در تاریخ 15 اکتبر 2018 ، مارکل و پرنس هری اعلام کردند که انتظار دارند فرزند اول خود را در بهار 2019 داشته باشند. "ارتفاعات سلطنتی آنها از تمام حمایتی که از زمان عروسی در ماه مه از مردم دنیا دریافت کرده اند قدردانی کرده اند و خوشحال هستند. قادر است این خبر خوشحال را با مردم به اشتراک بگذارد.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : مارکل ,شاهزاده ,سلطنتی ,عروسی ,مگان ,بازیگر ,قلعه ویندزور ,ایالات متحده ,عروسی سلطنتی ,ترین بازیگر ,شرکت کردند ,قلعه ویندزور ازدواج
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

I Jaiker cooking with cooklett Diane We supply advanced fiber resources,including Fiber isolator,Fiber pigtail,Inline polarizer.All kinds of High power isolator,Optic isolator,Fiber pigtail and Inline polarizer are on sale نقش بلور کرکرخنده رسیور فول اچ دی قیمت رسیور 4k شرکت تجارت پارسه نوین آینده