Ryan Seacrest به دلیل میزبانی مسابقه تلویزیونی محبوب "American Idol" ، ویژه برنامه سالانه تلویزیون "Rockin" Eve "سال نو دیک کلارک و برنامه رادیویی" American Top 40 "شناخته شده است. در سال 2017 ، او میزبان 'Live with Kelly & Ryan' شد.
کی کیان کیست؟
Ryan Seacrest متولد سال 1974 در آتلانتا ، جورجیا ، تصمیم گرفت در اوایل زندگی در رادیو فعالیت کند. در اواسط دهه 1990 ، Seacrest به لس آنجلس ، کالیفرنیا نقل مکان کرد ، جایی که او یک نمایش رادیویی محبوب بعد از ظهر را آغاز کرد. او در سال 2002 میزبان "American Idol" واقع شد و سه سال بعد به telecast های سالانه "New Year's Rockin 'Eve" دیک کلارک پیوست. Seacrest ، که همچنان به عنوان تهیه کننده و شخصیتی هوایی در ظرفیت های مختلف فعالیت می کند ، به کلی ریپا پیوست تا همزمان با میزبانی لایو با کلی و رایان در سال 2017 شروع به همکاری کند.

اوایل زندگی
Ryan 24 Seacrest متولد 24 دسامبر سال 1974 ، در آتلانتا ، جورجیا ، شخصیت پرطرفدار رادیو و تلویزیون ، رایان جان سیکرست نیز به عنوان یک تهیه کننده در پشت صحنه به عنوان یک نیروگاه در صحنه تبدیل شده است به عنوان تهیه کننده چنین واقعیت هایی که تلویزیون از تلویزیون با عنوان Keeping Up with Kardashians استفاده می کند. او علاقه خود را برای تبدیل شدن به یک جوکی دیسک رادیویی در سنین پایین نشان داد. Seacrest به دی جی هایی مانند کیسی کاسم و ریک دیز گوش می داد که در حال بزرگ شدن ، مطالعه و کپی کردن شیوه صحبت در طول برنامه های خود بودند. دیک کلارک ، میزبان بندستند آمریکایی ، یکی دیگر از تأثیرات مهم اولیه بود.

وی در دبیرستان Dunwoody ، Seacrest "بریس و لیوان پوشید و چاق شد و از این موضوع خسته شد." او یک بار برای نیویورک تایمز توضیح داد. "اما من همیشه بسیار بلندپرواز بودم." اولین کار پخش او دست زدن به اطلاعیه ها در مدرسه بود. Seacrest پس از آن موفق شد کارآموزی را در یک ایستگاه رادیویی آتلانتا انجام دهد ، که منجر به اولین حرکات هوایی وی شد. او ضمن حضور در دانشگاه جورجیا در ایستگاه ماند.

رایان سیکرست
عکس: جف کراویتز_فیلم ماگیک

رادیو استار
در اواسط دهه 1990 ، Seacrest به لس آنجلس نقل مکان کرد. در آنجا ، او یک برنامه رادیویی پرطرفدار بعد از ظهر به نام Ryan Seacrest را برای خانه سوارکاری راه اندازی کرد ، که تا سال 2004 ادامه داشت. در سال 2003 ، Seacrest یک برنامه هماهنگ ، "در هوا" با Ryan Seacrest آغاز کرد. سال بعد ، وی یکی از بت های خود ، کیسی کاسم را به عنوان میزبان آمریکایی Top 40 انتخاب کرد.

علیرغم اینکه ستاره و تهیه‌کننده تلویزیون شد ، Seacrest همچنان در رادیو حضور دارد. او علاوه بر نقشهای اخیر خود ، همچنان میزبان On Air با Ryan Seacrest و American Top 40 است.

شخصیت تلویزیون
'اسطوره آمریکایی'
پس از حرکت به لس آنجلس ، Seacrest پا به جلوی دوربین ها گذاشت. او در دهه 1990 میزبان Radical Outdoor Challenge در ESPN و نمایش بچه های سندیکا Click بود. در سال 2002 ، Seacrest اولین کار تلویزیونی مهم خود را با نمایش مسابقه آواز خواندن American Idol به زمین زد. او در فصل اول خود با برایان دانکلمن به میزبانی بت برگزار شد ، اما او برای فصلهای بعدی به عنوان میزبان تنها تبدیل شد و به عنوان یک حضور تثبیت کننده به عنوان نمایش در میان قضات بی شماری ، ظاهر شد. پس از پایان اجرای بت در سال 2016 روی فاکس ، Seacrest با شروع مجدد نمایش از ABC در سال 2018 به عنوان میزبان بازگشت.

'Eve' راکین سال نو دیک کلارک
Seacrest یک خواب مادام العمر را در سال 2005 تحقق بخشید ، هنگامی که او با دیک کلارک در مراسم ویژه سالانه ویژه عید سالانه خود ، دیک کلارک ، علامت Rockin 'Eve سال نو شروع به کار کرد. در همین زمان ، او شروع به میزبانی از نمایش سرگرمی کابل E! اخبار - موقعیتی که وی تا سال 2011 داشت. پس از مرگ کلارک در سال 2012 ، Seacrest جایزه برتر به عنوان میزبان حوا راکین 'حوا را به دست آورد.

در سال 2012 ، Seacrest چندین قرارداد را امضا کرد تا سالهای بعد خود را در مقابل دوربین قرار دهد. وی چندین فصل دیگر از American Idol را امضا کرد و با NBC Universal توافق کرد. به عنوان بخشی از توافق خود با NBC Universal ، Seacrest به پوشش المپیک تابستانی 2012 در لندن کمک کرد.

Seacrest همچنین به طور خلاصه میزبان نمایش بازی The Million Second Quiz در سپتامبر 2013 و سریال واقعیت کوتاه مدت Knock Knock Live در ژوئیه سال 2015 بود.

"با کلی و رایان زندگی کن"
در سال 2017 ، Seacrest در کنار کلی ریپا با میزبان کلی و رایان میزبان ABC شد. Seacrest ، که پس از ترک مایکل استراشان به لایو پیوست و مجبور به لنگرخوردن در Good Morning America شد ، به Live ملحق شد ، سال بعد نامزدی Emmy را برای کارهای جدیدش کسب کرد.

پشت صحنه
Seacrest علاوه بر نقش خود در مقابل دوربین ها و پشت میکروفون ، تعدادی برنامه تلویزیونی محبوب را ایجاد کرده است. از طریق Ryan Seacrest Productions ، وی به Keeping Up the Kardashians و همچنین بازیهای اسپرت مانند Kourtney و Kim به نیویورک کمک کرده است تا کیم کارداشیان و خانواده اش را به شهرت تلویزیون تبدیل کنند و به شهرت واقعیت تلویزیون بپردازند.

Seacrest با همکاری با سرآشپز جیمی الیور ، تولید انقلاب غذایی کمک کرد (2010-11-11). Seacrest جایزه امی را برای این نمایش به دست آورد.

در سال 2012 ، Seacrest سرمایه گذاری جدیدی با نام Ryan Seacrest Media (RSM) با مارک کوبان ، آژانس هنرمندان خلاق و AEG آغاز کرد. در تابستان سال 2012 ، RSM یک کانال تلویزیونی جدید پاپ فرهنگ و سرگرمی با نام AXS TV راه اندازی کرد.

زندگی شخصی
Seacrest قدمت بسیاری از ن هالیوود از جمله رنه هال ، سوفی مونک و تری هچر را در اختیار داشته است. وی به مدت سه سال با جولیان هاف با سرگرم کننده ارتباط داشت ، اما آنها در سال 2013 تقسیم شدند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پسران قوی پنجه خرید انواع فایل ها Serena سرزمين خنده محوطه سازی | آبنما | دیوار سبز | سورن بام شباهنگ باربری ارومیه آموزش طراحی لوگو تولد طوری آموزش اسکیت