دالی پارتون یک نماد فرهنگی است که مهارت های قدرتمند صدا و آواز خوانندگی او را به مدت چندین دهه در حضور در هر دو کشور و نمودارهای موسیقی پاپ برقرار کرده است.
دالی پارتون کیست؟
دالی پارتون در 19 ژانویه سال 1946 در لواش ریج ، تنسی متولد شد و یکی از 12 کودک بود. پس از دبیرستان ، او برای پیگیری موسیقی به نشویل نقل مکان کرد و در ابتدا موفقیت خود را با ستاره پورتر واگنر ، ستاره کشور ، پیدا کرد ، پیش از آنکه کار حرفه ای خود را شروع کند و با آهنگ های hit مانند "Joshua" ، "Jolene" ، "The Bargain Store" ، "همیشه" شروع کند. دوستت دارم ، "" اینجا دوباره می آیی "،" 9 به 5 "و" جزایر در جریان "در میان بسیاری دیگر. یک خواننده / ترانه سرای بسیار ماهر که به خاطر روایت های متفکرانه و آوازهای متمایز شناخته شده است ، وی جوایز بزرگ زیادی را کسب کرده و در سال 1999 به سالن مشاهیر موسیقی کشور منتقل شده است. وی همچنین در فیلم هایی مانند 9 تا 5 و استیل مگنولیاس بازی کرده است و او را باز کرده است. پارک تم دالیوود در سال 1986. پارتون همچنان به طور منظم ضبط و تور می کند.

اوایل زندگی
نماد موسیقی و بازیگر کشور Countryly Rebecca Parton در 19 ژانویه سال 1946 در Locust Ridge ، تنسی متولد شد. پارتون در Appalachia روستایی فقیر شد. او یکی از 12 کودک بود و پول همیشه برای خانواده اش مسئله ای بود. اولین مواجهه او با موسیقی از اعضای خانواده ، از جمله مادرش ، که آواز می خواند و گیتار می زد ، بود. در سنین پایین ، او همچنین هنگام اجرای برنامه در کلیسا در مورد موسیقی آموخت.

پارتون اولین گیتار خود را از یک بستگان دریافت کرد و خیلی زود شروع به قلم آهنگ های خودش کرد. در 10 سالگی ، شروع به کار حرفه ای کرد و در نمایش های تلویزیونی و رادیویی محلی در ناکسویل ظاهر شد. پارتن سه سال بعد اولین بار خود را به نام Grand Ole Opry آغاز کرد. مشغول حرفه ای شدن در موسیقی بود ، وی پس از پایان دوره دبیرستان به نشویل نقل مکان کرد.


پورتر واگنر ، سولو هنرمند موفقیت و "ژولن"
فعالیت آواز خواندن پارتون واقعاً از سال 1967 آغاز به کار کرد. تقریباً در این زمان ، او با پورتر واگنر در The Porter Wagoner Show همکاری کرد. پارتون و واگنر به یک دوئوت محبوب تبدیل شدند و این زوج تعداد زیادی از بازدیدهای کشور را با هم ثبت کردند. بخش اعظم آن از منحنیهای شکیل ، قد و قامت ریز و درشت و شخصیتی گرم او ساخته شده بود که به اعتقاد بعضی ها یک هنرمند متفکر و بینا و دارای حس و حال قوی در تجارت بود. پارتن از زمان فعالیت اولیه خود ، از انتشار حق چاپ در فهرست آهنگ های خود ، که باعث درآمد میلیون ها نفر از حق امتیاز وی شده است ، محافظت می کند.

"به محض اینکه توانستم ، انتشارات خودم را راه اندازی کردم ، برچسب رکورد خودم را گرفتم. به نظرم مهم است که در صورت امکان بتوانید کالاهای خود را در نزدیکی خانه نگه دارید که در آن بتوانید آنها را کنترل کنید و بدانید که با آنها چه می گذرد. " - دالی پارتون

کار پارتون با واگنر نیز به او کمک کرد تا با RCA Records قرارداد ببندد. پارتون پس از چندین مجرد ترسیم ، اولین مسابقه شماره 1 کشور خود را در سال 1971 با "جوشوا" ، یک آهنگ الهام گرفته از آبی رنگ در مورد دو شخصیت انفرادی که عشق را پیدا می کنند به ثمر رساند. تعداد بازدیدهای شماره 1 در اواسط دهه 70 از جمله "Jolene" ، یک تک آهنگ شگفت انگیز که در آن یک زن به یک زن زیبا دیگر التماس می کند که مرد خود را به او القا نکند ، و "I Will Always Love You" به شما ادای احترام می کند. از راه های حرفه ای جدا شد. بازدیدهای دیگر کشور از این دوره شامل نمایش های اثرگذار "عشق مثل یک پروانه" است ، تحریک آمیز "فروشگاه Bargain" ، معنوی "جستجوگر" و نوشتن "تمام کاری که می توانم انجام دهم". وی برای دامنه کار قانع کننده خود ، در سال 1975 و 1976 جایزه انجمن موسیقی کشور را برای خواننده زن دریافت کرد.

در سال 1977 ، پارتون اولین سر و صدا کراس اوور خود را با صدای بید ، تلخ و تلخ به یک عاشق بازگشت ، "Here You Again Again". این ترانه در صدر نمودارهای کشور و همچنین شماره 3 در نمودارهای پاپ قرار گرفت و همچنین اولین جایزه گرمی خواننده / ترانه سرا را به طور خاص برای بهترین عملکرد آوازی کشور ، مشخص کرد. تعداد بازدیدهای شماره 1 کشور که از نظر عاطفی محور بودند ، شامل "همه کار اشتباه است ، اما خوب است" ، "دل شکسته" و "شروع دوباره" ، تصنیفی که توسط دانا تابستان ، ستاره نوشته شده است.

اولین فیلم و شماره 1 Hit: '9 تا 5'
پارتون شاید به اوج موفقیت اصلی خود در دهه 1980 برسد. او نه تنها در فیلم کمدی 9 به 5 با جین فوندا و لیلی تاملین در سال 1980 بازی کرد که اولین فیلم او بود اما در موسیقی متن فیلم نیز نقش داشت. آهنگ این عنوان با یکی از به یادماندنی ترین خطوط افتتاحیه در تاریخ موسیقی محبوب ، اثبات شد که یکی دیگر از آمارهای شماره 1 برای Parton در هر دو نمودار پاپ و کشور است و نامزد دریافت جایزه اسکار را نیز به دست آورد. پارتون بعدی در سال 1982 با برت رینولدز و Dom DeLuise در بهترین فیلم فاحش خانه کوچک در تگزاس بازی کرد که به معرفی نسل جدیدی با ترانه او "I Will Always Love You" کمک می کند. سال بعد ، او با یک جزیره در جریان ، یک سر و صدای دیگر دیگر زد.

"من دقیقاً مانند دختر کنار دختر هستم. اگر اتفاقی بیفتد که در کنار یک پارک تفریحی زندگی می کنید." - دالی پارتون

در حدود این زمان ، پارتون در جهت جدید شاخه شد. وی در سال 1986 پارک اختصاصی خود را با نام Dollywood در Pigeon Forge ، تنسی افتتاح کرد. پارک تفریحی تا امروز یک مقصد مسافرتی محبوب است.

'همیشه دوستت خواهم داشت'
با گذشت سالها ، پارتون از بسیاری دیگر از موفقیتهای دیگر لذت برد


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پارتون ,کشور ,موسیقی ,اولین ,آهنگ ,فیلم ,دالی پارتون ,پورتر واگنر ,will always ,always love ,اولین فیلم ,تعداد بازدیدهای شماره
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی کالاجو Demetrius فروش انواع آسیاب های صنعتی،نیمه صنعتی و خانگی فارس گردی مرجع علمی آب و پساب Jessica بوته پیچک وقتی نمینویسم آدم نیستم