فرد راجرز میزبان دوست داشتنی برنامه تلویزیونی عمومی "همسایگی Mister Rogers" بود که از سال 1968 تا 2001 در PBS اجرا شد.
فرد راجرز کی بود؟
فرد راجرز یک دست نشانده و وزیر ارشاد بود که میزبان برنامه تلویزیونی محله مستر راجرز شد. وی با داشتن مدرک آهنگسازی در موسیقی ، 200 آهنگ برای این نمایش نوشت ، از جمله این مضمون "آیا شما همسایه من نخواهید بود؟" وی به دلیل ارادت به فرزندان از طریق تلویزیون با جوایز و تقدیرهای بیشماری مورد تقدیر قرار گرفت.

اوایل زندگی
میزبان محبوب و دیرینه محله Mister Rogers 'Rogers' ، در 20 مارس 1928 در لاتارو ، پنسیلوانیا متولد شد. او تا 11 سالگی تنها فرزندی بود که والدینش ، جیمز و نانسی ، دختر بچه ای را به فرزند خود پذیرفتند.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان لااتارو ، راجرز در کالج دارتموث ثبت نام کرد ، جایی که قبل از انتقال به کالج رولینز در وینتر پارک ، فلوریدا ، یک سال تحصیل کرد. راجرز ، که نوازندگی پیانو را در سنین جوانی آغاز کرده بود ، در سال 1951 با مدرک آهنگسازی در موسیقی فارغ التحصیل شد.

وی در طول سال تحصیلات عالی خود ، از والدین خود بازدید کرده و از جدیدترین جمع خانواده آن خانواده انتظار داشت: یک تلویزیون. او می تواند آینده ای خارق العاده برای مدیا ببیند و همانطور که بعداً به یاد می آوریم ، راجرز بلافاصله تصمیم گرفت که می خواهد بخشی از آن باشد.

در آغاز کار
اولین کار راجرز در تلویزیون وقتی به عنوان دستیار و مدیر طبقه برنامه های موسیقی NBC در شهر نیویورک مشغول به کار شد. در سال 1953 او به کار در برنامه نویسی توسط WQED در پیتسبورگ ، یک ایستگاه تلویزیونی که اخیراً راه اندازی شده بود ، استخدام شد که اولین بار در نوع خود در کشور بود.

تا سال بعد ، وی در حال تهیه برنامه جدیدی با عنوان "کودکان گوشه ای" بود. این به راجرز که عاشق عروسک های عروسکی به عنوان یک کودک شده بود ، اجازه داد تا برخی از عروسک های مورد علاقه خود را از خانه خود به مخاطبان جوان خود معرفی کند.

در اوایل دهه 60 ، راجرز اولین حضور خود را با عنوان "Mister Rogers" در یک نمایش شرکت پخش کانادا به نام Misterogers به ​​نمایش گذاشت. این برنامه به ایجاد بستر در نگاه و رویکرد خود برای نمایش بعدی راجرز کمک کرد.

هرچه تجربه او رشد کرد ، آرزوهای او نیز همینطور شد. وی درجه الوهیت خود را در سال 1962 به دست آورد ، و به دستور او ، کلیسای پرستری از وی خواست که از طریق تلویزیون به فرزندان و خانواده ها خدمت کند.

با این حال ، کانادا جایی نبود که راجرز یا همسرش جوآن ، که در رولینز با او ملاقات کرده بودند ، دوست داشتند دو پسر کوچک خود را بزرگ کنند. به زودی ، خانواده راجرز به پیتسبورگ بازگشتند ، جایی که راجرز در سال 1966 محله Mister Rogers را ایجاد کرد. دو سال بعد ، محله Mister Rogers 'در ایستگاههای PBS در سراسر کشور پخش شد.

عکس: به یاد ماندنی ترین لحظه های خانم راجرز
12
آلبوم عکس
12 تصویر
"محله آقای راجرز"
در طول دهه های طولانی ، نمایش راجرز تفاوت چندانی نداشت. وی با احترام و صمیمیت نسبت به مسائلی که بچه ها با آن روبرو بودند که به ندرت توسط برنامه های دیگر با آنها روبرو می شدند ، به مخاطبان جوان خود نزدیک شد.

مناسک و ظاهر آشنا برخی از شخصیت های ماندگار تلویزیون - از جمله تحویل دهنده آقای مک فلی ، ایکس جغد ، ملکه سارا شنبه و کینگ جمعه - به زنده نگه داشتن این نمایش برای نسل های مختلف کودکان کمک کردند.

البته در مرکز نمایش ، خود فرد راجرز ، یک وزیر پروتستان بود که به عنوان تهیه کننده سریال ، میزبان و سرآشپز سری کار می کرد. او همچنین اسکریپت ها و آهنگ ها را نوشت.

وی در مورد نمایش خود گفت: "جهان همیشه یک مکان مهربان نیست." "این چیزی است که همه کودکان برای خودشان می آموزند ، خواه از آنها بخواهیم یا نه ، اما این چیزی است که آنها واقعاً به درک ما برای کمک به آن نیاز دارند."

در اولین نمایش که در PBS پخش شد ، فرد راجرز برنامه را به همان اندازه که در طی 33 سال آینده شروع کرد ، با قدم زدن در جلوی خانه تلویزیونی خود و تجارت در کت و شلوار بارانی و کت و شلوار خود برای ژاکت فشرده آغاز کرد. ژاکت ها خیلی زود به اندازه عروسک ها به بخشی از برنامه تبدیل شدند. در کل ، راجرز حدود دو ده نفر از آنها را داشت که همگی توسط مادرش ساخته شده بودند. در سال 1984 ، موسسه اسمیتسونیان تصمیم گرفت یکی از ژاکت های معروف را در نمایشگاه بگذارد.

در طول مدت طولانی ، همسایگی میرز راجرز میهمانان شناخته شده ای چون Yo-Yo Ma و Wynton Marsalis را به خود جلب کرد و به برتری این برنامه جوایز راجرز چندین جایزه را بدست آورد. این افتخارات شامل چهار روز Emmy ، یک جایزه طول عمر 1997 از فرهنگستان ملی هنر و علوم تلویزیون و در سال 2002 ، مدال ریاست جمهوری از آزادی بود. در سال 1999 ، او به سالن مشاهیر تلویزیون القا شد.

اما ، تعهد راجرز به کودکان محدود به تلویزیون نبود. در سال 1968 ، وی به عنوان رئیس مجمع کاخ سفید در زمینه رشد کودک و رسانه های جمعی فعالیت کرد و غالباً به عنوان یک متخصص یا شاهد در مورد این موضوعات م می شد.

آقای راجرز گفت: "کسانی از ما در پخش صدا فراخوانی ویژه ای برای دادن هر آنچه را که احساس می کنیم ، بیشترین تغذیه ای است که می توانیم برای مخاطبان خود داشته باشیم." "ما خدمتگزار کسانی هستیم که تماشا می کنند و گوش می دهند."

بیشتر بخوانید: فرد راجرز در برابر نابرابری نژادی موضع گرفت هنگامی که او یک شخصیت سیاه را برای پیوستن به او در استخر دعوت کرد

سالهای پایانی
با گذر از برنامه وی در دهه چهارم خود ، راجرز شروع به کند شدن کرد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Morgan Cathy Brent دانلود رایگان گلچین جدیدترین ها gfdsa45 وبلاگ نام نیک برترین سایت های ایرانی در سال 98 دکوراسیون داخلی منزل سایت فرش نیاوران