کندریک لامار یک رپر و ترانه سراینده برنده جایزه است که به دلیل ابتکار عمل در زندگی در کالیفرنیای جنوبی و همچنین به دلیل ارتباطش با ستاره رپ و تهیه کننده فوق العاده دکتر دره مشهور است.
کندریک لامار کیست؟
کندریک لامار دادورث ، که به عنوان کندریک لامار اجرا می کند ، در 17 ژوئن 1987 در کامپتون ، کالیفرنیا ، متولد شد. وی پس از نوشتن داستان ها در کودکی ، اشعاری را در مورد خیابان های خشن کامپتون که در آن بزرگ شده بود ، به موسیقی فرستاد. او با نام K-Dot رپ زد و مجموعه ای از نوارهای ترکیبی به طور فزاینده ای را منتشر کرد ، که وی را مورد توجه دکتر تولیدکننده فوق العاده هیپ هاپ قرار داد. اولین ضبط برچسب اصلی لامار ، بچه خوب ، m.A.A.d City ، برای یک هنرمند ضبط شده در آینده به تحسین و فروش چشمگیر عرضه شد. او همچنان به دریافت آلبوم های خود برای آلبوم سال 2015 ، To Pimp a Butterfly ، و پیگیری های سال 2017 خود ، DAMN. هر دوی آنها گرمی را برای بهترین آلبوم رپ برنده شدند ، در حالی که DAMN. همچنین تاریخ را به عنوان اولین ژانر خود موفق به دریافت جایزه پولیتزر کرد.

زمینه و زندگی اولیه
کندریک لامار دادورث (نام خانوادگی خود را برای اجرا در نقش کندریک لامار به یادگار گذاشت) در 17 ژوئن 1987 در کامپتون ، کالیفرنیا متولد شد. والدین وی برای فرار از فرهنگ باند شهر به کامپتون از شیکاگو نقل مکان کرده بودند ، گرچه پدر لامار با او در ارتباط بوده است. باند بدنام Gangster Disciples. با افزایش تجارت در اواخر دهه 1980 و حضور باند کرانه های ساحل غربی ، لامار در اطراف فعالیت های خیابانی نامناسب رشد کرد ، اما به نظر می رسید او بیشتر از آنکه آسیب ببیند تحت تأثیر قرار گرفته است. او دانش آموز خوبی بود که از نوشتن ، ابتدا داستان ها و شعرها و سپس اشعار لذت می برد.

خانواده لامار مستقیماً مورد خشونت خیابانها قرار گرفتند ، اما او همچنان متفکر و با گفتار آرام بود ، حتی تا به حال یک ناظر مشتاق ، حتی به عنوان یک کودک. او moniker K-Dot را تصویب کرد و به عنوان رپر اجرای اشعار خود را شروع کرد. در سن 16 سالگی ، در سال 2003 ، او نوار ترکیبی به نام Youngest Head Nigga را در Charge به گردش درآورد که علاقه زیادی به بومی خود در کالیفرنیای جنوبی و خارج از آن داشت.

این پروژه کافی بود تا لامار با یک شرکت Top Dawg Entertainment ، یک برچسب مستقل کالیفرنیا و فیدر مارک های مهم ، یک قرارداد ضبط کند. وی در ادامه به انتشار دو نوار ترکیبی معتبر دیگر ، یعنی Day Training (2005) و C4 (2009) ، که به طور پیوسته با سایر رپرتورهای آینده دار و ساحل غربی مانند Jay Rock ، Ab-Soul و Schoolboy Q. Lamar و این نوازندگان دیگر همکاری می کند. سرانجام جمعی از رپ های خود ، بلک هیپی را تشکیل دادند.

ملاقات دکتر دره
در سال 2010 ، لامار برچسب K-Dot را رها کرد و شروع به استفاده از نام خود کرد. او همچنین یک نوار مخلوط چهارم را با نام Overly Dedicated ارائه داد. در همان سال ، لامار اولین آلبوم مستقل کامل خود را با عنوان Top Dawg Entertainment منتشر کرد. با عنوان بخش.80 ، آن را منحصراً در iTunes منتشر شد.

لامار به نوشتن موسیقی و اشعار خود ادامه داد و همچنان به تور و همکاری با هنرمندان محبوب تر ضبط مانند Young Jeezy ، The Game ، Talib Kweli ، Busta Rhymes و Lil Wayne ادامه داد. دکتر دره ، یکی از مشهورترین و تأثیرگذارترین تولید کنندگان هیپ هاپ ، این هنرمند جوان را زیر بال خود گرفت و به عنوان مربی او در موسیقی و تجارت تبدیل شد.

همزمان با ساخت و سازهای لامار ، دکتر Dre او را به همراه رکورددار مستقل خود ، Aftermath Entertainment ، در کنار ستارگان رپ تأسیس شده امینم و 50 Cent (در یک سرمایه گذاری مشترک با تاپ داگ) امضا کرد. پس از آن توسط برچسب اصلی Interscope (موسیقی جهانی) توزیع شد که این امر بازاریابی ، فروش و توزیع ماهیچه ای را به همراه دارد تا حرفه لامار را به سطح بعدی برساند. اکنون کودک آرام و ناظر که در مدرسه نمرات خوبی کسب کرده بود ، آماده شد تا به جدیدترین سوپراستار رپ تبدیل شود.

"بچه خوب ، شهر م.آ.ا.ا"
در اکتبر 2012 ، آلبوم بسیار محبوب پیش بینی شده لامار ، بچه خوب ، شهر m.A.A.d ، مورد تحسین گسترده قرار گرفت. (لیدی گاگا آهنگی را با لامار برای این آلبوم ضبط کرد ، اما در نهایت به دلیل "تفاوت های خلاقانه" در آن گنجانده نشده است.) هیت های تک آهنگ هایی مثل "استخرهای شنا (نوشیدنی") و "شعر عدالت" را ضبط کرد و ظهور رپ به عنوان یک استعداد به وجود آمد. تماشا کنید ، راه را برای حضور در تلویزیون های مهم آمریکایی در هنگام تبلیغ این آلبوم از جمله Saturday Night Live ، Late Night With David Letterman و Late Night With Jimmy Fallon پاک کرد. این پایه طرفداران او را نه تنها در بین سرهای سخت هیپ هاپ ، بلکه در بین دانشجویان و طرفداران راک جایگزین تقویت کرد.

احیای هیپ هاپ
درخواست لامار به توده ها متوقف نشد. اشعار برانگیخته در اولین آلبوم وی ، منتقدان هیپ هاپ را نیز به خود جلب کرد ، با این که MTV او را "داغترین MC" سال 2012 نامگذاری کرد - قرار دادن وی در کمپانی سایر رپرهایی که این عنوان را کسب کرده اند ، از جمله لیل وین ، جی ز و کانی وست.

علاوه بر این ، منتقدین به آیه لامار در مورد آهنگ "کنترل" اثر رپ بیگ شان توجه داشتند. اگرچه این آهنگ توسط یکی دیگر از هنرمندان نوشته شده است ، اما آیه لامار به دلیل چالش او با چندین نام محبوب دیگر در دنیای هیپ هاپ ، از جمله دراک ، جی کوئل و خود بیگ شان ، توجه را جلب کرد. ادعاهای جسورانه در آیه جنجالی که توسط لامار به کار رفته است ، لباسی را به یادگار گذاشت که یادآور دوران کلاسیک هیپ هاپ بود ، و از منتقدین ، ​​رپرها و هواداران تقدیر کرد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیمرغ سرباز کماندار : خاطرات سربازی من سرویس برقی باشگاه ساداتی ها خريد بازي ps4 کالای خواب عاشقانه JUST MUSIC ویستا سازه سیر مطالعاتی شهید مطهری