الی منینگ از بازیکنان برتر سوپر بول برای نیویورک غول ها ، برادر پیشکسوت سابق NFL پیتون منینگ و پسر آرکی منینگ NFL QB سابق است.
الی منینگ کیست؟
الی منینگ یکی از بهترین رده بندی های فوتبال دانشگاه در اوله خانم ، اولین بار در پیش نویس NFL 2004 توسط سان دیگو شارژرها انتخاب شد و بلافاصله به غول های نیویورک داد و ستد شد. پس از شروع آرام کار خود در NFL ، وی برای هدایت غولها برای پیروزی در Super Bowls XLII و XLVI جایزه گرفت.

اوایل زندگی و حرفه ای فوتبال
الی منینگ در 3 ژانویه 1981 الیسا نلسون منینگ چهارم در نیواورلئان ، لوئیزیانا به دنیا آمد. الی سه فرزند پسر ، آچی مینینگ ، مهاجم پیشین NFL سابق ، و برادر کوچکتر از بازیکن بازنشسته فوتبال ، پیتون مانینگ است.

در سال 2000 ، او در دانشگاه می سی سی پی (Ole Miss) ثبت نام کرد ، جایی که پدر و برادرش کوپر به کالج رفتند. او چهار سال برای Rebels چهارگوش بازی کرد و تعداد قابل توجهی از جمله 10،119 یارد عبور (پنجمین در لیست حرفه ای SEC) ، 81 پاس لمسی (سوم در لیست حرفه ای SEC) داشت و دارای رتبه رهگذر 137.7 (گره خورده برای ششم) در لیست شغل SEC) وی در طول سال ارشد خود جوایز مختلفی از جمله جایزه Maxwell را به عنوان بهترین بازیکن سراسر کشور و جایزه SEC Player of the Year کسب کرد.

انتقال به NFL
در سال 2004 ، شش سال بعد از اینکه برادرش ، پایتون ، به عنوان محرمانه ایندیاناپولیس کلتز وارد NFL شد ، منینگ برای اولین بار به طور کلی توسط سن دیگو تهیه شد. با این حال ، منینگ در تمام این مدت گفته بود که او برای شارژرها بازی نخواهد کرد و تیم در روز پیش نویس وی را به غول های نیویورک داد و ستد کرد.

مانینگ یک سال تازه کار سنگی داشت و در یک نقطه به نفع کورت وارنر جانباز محصور شد. با این حال ، وارنر خیلی زود بازنشسته شد و در سال 2005 ، منینگ بار دیگر شروع کننده غولها شد. تحت سرمربی جدید غولها ، تام کوچلین ، منینگ هدایت این تیم را به طور میانگین در سه فصل آینده به دست آورد و رکورد 25-23 را با دو بازی پلی آف به دست آورد - هر دو باخت.

Super Bowls XLII و XLVI
غولها در سالهای 2005 و 2006 پلی آف را انجام دادند و آنها 2007 را با رکورد 10-6 به پایان رساندند. منینگ تیم را از طریق پلی آف در آن سال هدایت کرد و به سوپر باول ، جایی که آنها تحت الشعاع بزرگی به میهن پرستان ناکام نیو انگلستان قرار گرفتند. Giants در این بازی 17-14 پیروز شد و مانینگ MVP بازی نامگذاری شد. او 19 از 34 پاس را برای 255 یارد (152 مورد از آن در سه ماهه چهارم تعیین کننده) به اتمام رساند و دو پاس لمسی را نیز پرتاب کرد.

INDIANAPOLIS ، در تاریخ 5 فوریه 2012: الی منینگ شماره 10 غول های نیویورک پس از شکست دادن میهن پرستان جدید انگلستان در سوپر باول XLVI در استادیوم نفت لوکاس در 5 فوریه 2012 در ایندیاناپولیس ، ایندیانا ، جایزه وینس لومباردی را برداشت. غول های نیویورک با نتیجه 21 بر 17 وطن پرستان میهمان انگلیس را شکست دادند. (عکس از آل بلو / گتی ایماژ)
الی منینگ پس از شکست دادن میهن پرستان جدید انگلستان در Super Bowl XLVI ، جایزه وینس لومباردی را برداشته و از آن خود می کند.

عکس: آل بلو / گتی ایماژ

با پیروزی ، الی و پیتون نخستین برادرانی بودند که به برندگان سوپر باول و چهارم MVP برگشتی به پشتیبان خود دست یافتند ، پیتون با یک بار دیگر با کلنزهای ایندیاناپولیس به این شاهزاده دست یافت.

در سال 2011 ، مانینگ فصل عادی را با 29 پاس لمسی و یک تیم رکورددار 4،933 یارد عبور داد به پایان رساند. اگرچه غولها به سختی پلی آف پلی آف را با رکورد 9-7 انجام دادند ، اما تیم های نیروگاهی مانند Green Bay Packers و San Francisco 49ers را شکست دادند تا به Super Bowl XLVI دسترسی پیدا کنند. یک بار دیگر ، مانینگ Big Blue را به پیروزی در برابر وطن پرطرفداران تبدیل کرد و 30 از 40 پاس برای 296 یارد و یک بازی برگشت را برای پیروزی در بازی های MVP افتخارات انجام داد.

شغل بعدی
عملکرد منینگ طی چند سال آینده در نوسان بود ، زیرا او به دنبال تبلیغات Pro Bowl در سال 2012 با هدایت NFL در سال 2013 در رهگیری ، اما او معمولاً با بازوی قوی و اعتماد به نفس جانبازی خود به تیمش شانس پیروزی می داد.

خط شکست فوری در سال 2015 برای 35 بازی لمسی برای شغل 35 نفره شد که منجر به چهارمین انتخاب او Pro Bowl شد و سال بعد او غولها را برای اولین بار از سال 2011 دوباره به بازی های پلیمی برگشت.

اما چیزهایی که تا سال 2017 رقم خورده ، با شروع ضعیف این تیم و سرمربیگری بن مک آدو ، ترجیح می دهم دیگر رده چهارم را وادار کند که مانینگ را به سمت نیمکت نشینی خود در ماه نوامبر بکشاند ، به محض اینکه 210 دوره متوالی متوالی او را آغاز می کند. او دوباره برگشت تا 4،299 یارد در سال 2018 پرتاب کند ، اما تا اوایل سال 2019 این تیم آماده بود تا کار شروع را به تازه کار دانیل جونز واگذار کند.

همسر ، فرزندان و کارهای خیریه
منینگ در آوریل 2008 با یار عزیز کالج خود ، ابی مک گرو ازدواج کرد. آنها سه دختر و یک پسر با هم دارند.

این ستاره فوتبال در تلاش برای بازسازی نیواورلئان پس از طوفان کاترینا ، و افزایش آگاهی در رابطه با ریختن نفت خلیج فارس در سال 2010 فعالیت داشته است. وی همچنین میزبان Guiding Eyes for the Blind's Golf Classic ، یک رویداد خیرخواهانه سالانه ، و انجام آن بود. برنامه ای برای جمع آوری 2.5 میلیون دلار برای ساخت کلینیک کودکان الی منینگ در بیمارستان کودکان مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

واگذار میگردد Tha محصولات مراقبت از مو Yolanda دانلود گزارش تخصصی ترشی و مربا شرکت مدیر سبز - آموزش رشد کسب‌وکار زاگرس summerodi بچه باهوش