هاروی وینشتین ، مغول فیلم به تولید ویژگیهای تحسین برانگیز مانند "داستان پالپ" ، "شکار خوب" و "شکسپیر در عشق" کمک کرد. وی در سال 2017 در میان اتهامات آزار جنسی از استودیوی خود اخراج شد.
هاروی واینشتین کیست؟
هاروی وینشتین تهیه کننده سابق فیلم است که در سال 1979 شرکت میراماکس فیلمز را با برادرش باب تأسیس کرد. در سال 2005. شهرت وینشتین پس از گزارش هایی که در اکتبر سال 2017 درمورد آزار و اذیت جنسی او به ن گزارش شد ، به شدت آسیب دیده و در نتیجه اخراج وی از شرکت واینشتاین و آکادمی هنرها و هنرهای تصاویر متحرک ، و همچنین مجموعه ای از پرونده های جنایی و مدنی .

سالهای سازنده
هاروی واینشتین در 19 مارس 1952 در کوئینز در نیویورک فرزند بزرگتر مکس و میریام واینشتین به دنیا آمد. هاروی و برادرش ، باب ، حس شغلی خود را از مکس ، یک دستگاه برش الماس ، به همراه عشق به فیلمهایی که بعدازظهرهای شنبه با هم در تئاتر شکل گرفته اند ، توسعه دادند.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی نیویورک در بوفالو در سال 1973 ، وینشتین در این منطقه ماند تا یک تجارت تبلیغاتی در زمینه کنسرت را راه اندازی کند. او یک تئاتر را در مرکز شهر بوفالو خریداری کرد ، جایی که شروع به پخش فیلم های کنسرت کرد.

فیلم های Miramax
در سال 1979 ، هاروی و باب شرکت Miramax Films را با نام پدر و مادرشان تاسیس کردند. در ابتدا که برای توزیع فیلم های کوچک و کوچک از نوع هنری ساخته شده بود ، Miramax خیلی زود تبدیل به یک بازیگر اصلی در صنعت شد. طی یک دهه ، این استودیو موفقیتهای مهم و حیاتی مانند پای چپ من (1989) و ، دروغ و فیلمبرداری (1989) را منتشر کرده بود که هاروی به عنوان چهره صریح این شرکت فعالیت می کرد.

حتی پس از به دست آوردن شرکت والت دیزنی میراماکس در سال 1993 ، Weinsteins بر مجموعه ای از نسخه های تحسین شده نظارت کرد. Pulp Fiction (1994) و Good Will Hunting (1997) توانستند طلا را به کیفیت آفیس برسانند ، و The English Patient (1996) ، شکسپیر در عشق (1998) و شیکاگو (2002) همه جایزه اسکار بهترین تصویر را از آن خود کردند.

این برادران در سال 2005 از Miramax عزیمت کردند و شرکت Weinstein را پیدا کردند ، یک سرمایه گذاری جدید که نتایج مشابهی را به دست آورد. King's Speech (2010) و The Artist (2011) هر دو جوایز اسکار بهترین فیلم ها را دریافت کردند ، در حالی که Silver Linings Playbook (2012) ، The Butler (2013) و Lion (2016) مخاطبان پذیرایی نیز پیدا کردند.

در اواخر سال 2013 ، هاروی و باب از طریق معامله مشترک تولید و توزیع مشترک با Miramax به یکدیگر پیوستند.

تمایلات ی
با رسیدن به صدر زنجیره غذایی هالیوود ، وینشتین خود را به عنوان قهرمان علل پیشرو مد کرد. وی در دوره های اخیر انتخابات ، حامی برتر کاندیداهای ریاست جمهوری دموکرات بوده است و میزبان کمک های مالی برای باراک اوباما و هیلاری کلینتون است. علاوه بر این ، وی یکی از پشتیبانان صندلی دانشکده دانشگاه راتگرز به نام آی فمینیستی گلوریا استاینم بود.

رسوایی آزار جنسی
وینشتاین به دنبال گزارشی در نیویورک تایمز درمورد تاریخ ادعا شده در مورد آزار و اذیت جنسی ، ناگهان در اکتبر سال 2017 در کانون توجه نامطلوب قرار گرفت. به نقل از تایمز ، وینشتین پیش روی ن بیشماری از جمله بازیگر نقش اشلی جود پیشرفت های ناخوشایندی کرده بود که با کمترین هشت مورد از آنها بی سر و صدایی به شهرک رسید. این داستان با گزارش بعدی در نیویورکر بخار شد که گزارشی از رفتارهای شکارچی وینشتاین از بازیگر ایتالیایی آسیا آرژانتو ارائه کرده است.

وینشتاین که در ابتدا تهدید به شکایت از تایمز کرده بود ، تیمی از وکلا را برای مبارزه با این اتهامات تشکیل داد. در میان آنها لیزا بلوم ، دختر گلوریا آلرد بود که بسیاری از ادعاها را "به طرز دروغین دروغین" رد کرد ، اما همچنین از سر استودیو به عنوان "یک دایناسور قدیمی که در حال یادگیری روشهای جدید است" نام برد. بلوم چند روز پس از وقوع رسوایی به عنوان مشاور وینشتاین استعفا داد.

وینشتین در دفاع از خود گفت: "من در دهه 60 و 70 وقتی که همه قواعد مربوط به رفتار و مکانهای کاری متفاوت بود ، سنین پیری پیدا کردم. آن زمان فرهنگ بود. من از آن زمان آموخته ام که بهانه ای نیست. "

وی اضافه کرد که وی از استودیوی خود مرخصی می گیرد و در بیانیه مربوطه از شرکت Weinstein اظهار داشت که بنیانگذار مشکل آن هنگام شروع هیئت تحقیق در مورد موضوع ، به دنبال یاری حرفه ای خواهند بود. با این حال ، در میان افزایش اتهامات مربوط به سوء رفتار جنسی ، هیئت مدیره در تاریخ 8 اکتبر وینشتاین را از این شرکت اخراج کرد. اگرچه از نظر فنی عضو هیئت مدیره باقی ماند ، اما بعدا از آن پست استعفا داد.

طبق گزارش ها ، وینشتاین برای معالجه اعتیاد جنسی به یک مرکز توانبخشی آریزونا عزیمت کرد ، دومینوها همچنان در زندگی حرفه ای و شخصی وی سقوط می کردند. بازیگران مشهور گوینت پالترو و آنجلینا جولی نیز به این نتیجه رسیدند که تجربیات خود را با رئیس سابق استودیو نشان دهند و در 10 اکتبر ، همسر 10 ساله او ، طراح جورجینا چاپمن ، اعلام کرد که همسرش را ترک می کند.

در 14 اکتبر ، آکادمی فرمانداران فرهنگستان هنر تصاویر و علوم برای تشکیل جلسه اضطراری تشکیل جلسه دادند و رای دادند که واینشتاین را از آن اخراج کند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Claudia گروه تولیدی و صنعتی تیک پمپ کمک کامپیوتر گل هاي تازه نمایندگی شوفاژ دیواری و تصفیه آب در شیراز خرید بک لینک • رویال ادز • فروش بک لینک • تبلیغات لینکی و متنی • خرید لینک • خرید بک لینک رنکدار awxakhabar you movies LIFE روزمره