ستاره تلویزیونی و رپی دراک در کانادا به خاطر بازی جیمی بروکس با ویلچر در "Degrassi: The Next Generation" و برای ترانه های hit مانند "مواظب باش" ، "One Dance" و "Hotline Bling" شناخته شده است.
دریک کیست؟
رپ ، برنده جایزه چند گرمی ، دروپ ، دارای دو عکس در شهرت است - و هر دو را میخکوب کرد. او نخستین بار در صابون نوجوان Degrassi برجسته شد: نسل بعدی در نقش جیمی بروکس ، شخصیتی با ویلچر که وی به مدت هفت سال در آن بازی کرد. پس از ترک نمایش ، وی پس از عقد قرارداد با لیبل وین لی ، سرگرمی Young Money Entertainment ، به یکی از بزرگترین رپرهای سیاره زمین تبدیل شد. او به ندرت از عناوین خارج شده است ، خواه برای ملاقات با ریحانا یا جنیفر لوپز ، برچسب شخصی خود ، OVO Sound ، یا حضور در تورنتو راپتورز NBA به عنوان نماینده جهانی این تیم را پیدا کنید. جای تعجب نیست که جی Z او را به عنوان کوبه برایانت هیپ هاپ معرفی کرد.

موسیقی - و یهودی - تربیت در تورنتو
دریک آبره دریک گراهام متولد 24 اکتبر 1986 ، در تورنتو ، کانادا ، درک با موسیقی در خون خود بزرگ شد. پدر او ، دنیس گراهام ، درامر جری لی لوئیس ستاره افسانه ای راک افسانه ای 'n' بود. دایی ، لری گراهام ، برای Sly و Family Stone باس بازی کرد. دریک می گوید مادرش سندی گراهام نیز از خانواده ای "بسیار موزیکال" - فرزند بزرگ مادربزرگش آرتا فرانکلین - سلام می کند. دریک از پس زمینه التقاطی و بی نظیر قومی و مذهبی ناشی می شود. پدر وی یک کاتولیک آمریکایی آفریقایی تبار و مادرش یهودی سفید پوست کانادایی است. دریک در مورد هویت شخصی خود می گوید: "در پایان روز ، من خودم را یک سیاه پوست می دانم زیرا من از فرهنگ دیگری غوطه ورتر از فرهنگ دیگری هستم. یهودی بودن نوعی پیچیدگی جالب است و من را منحصر به فرد می کند. "

والدین دریک وقتی پنج ساله بودند ، طلاق گرفتند و او توسط مادرش در فارست هیل ، محله مرفه و عمدتا یهودی در تورنتو بزرگ شد. وی در مدرسه روز یهود شرکت کرد ، در سن 13 سالگی نوار میتزا داشت و روزهای مقدس مقدس یهود را با مادرش مشاهده می کرد. دریک یادآوری می کند: "مادر من همیشه هانوکا را سرگرم کننده کرده است." "وقتی من جوان تر بودم ، او هدایای جالبی می داد و می توانست لباسی درست کند." علی رغم تربیت یهودیان ، دریک می گوید که در انستیتوی فارکس هیل ، دبیرستان تقریباً همه سفید پوست خود احساس انزوا کرده است. او گفته است که "هیچ کس نفهمید که سیاه و یهودی چیست" ، اما افزود که "متفاوت بودن با هر کس دیگری من را بسیار قوی تر می کند."

"Degrassi: نسل بعدی"
این یکی از همکلاسی های دریک در جنگل هیل بود که او را در صنعت سرگرمی شروع کرد. دریک بعداً توضیح داد: "یک کودک در کلاس من بود که پدرش مأمور بود." پدر وی می گوید: "اگر کسی در کلاس وجود داشته باشد که شما را بخنداند ، برای من استعفا دهد." پس از استماع ، او عامل من شد. "

اندکی پس از آن ، در سال 2001 ، دریک در سریال درام نوجوانان کانادایی Degrassi: The Next Generation نقش کرد. این نمایش به دنبال زندگی دراماتیک گروهی از نوجوانان در دبیرستان Degrassi بود ، و Drake ایفای نقش جیمی بروکس را بازی می کرد ، که گاه او را لقب "صندلی چرخدار جیمی" می نامید ، ستاره بسکتبال که وقتی توسط یک همکلاسی شلیک می شود به طور دائمی ویلچر می شود.

دریک برای ادامه حرفه بازیگری خود از مدرسه خارج شد و تنها در سال 2012 از دبیرستان فارغ التحصیل شد. وی به مدت هفت سال در فیلم Degrassi بازی کرد (2001-2009) و در سال 2002 جایزه هنرمند جوانی را برای بهترین گروه در یک مجموعه تلویزیونی کسب کرد ، از جمله افتخارات دیگر . این نمایش به سرعت یک فرقه اختصاصی را دنبال کرد - "دراک طرفداران Degrassi بسیار کمی وجود دارد" ، گفت که Drake گفته است - او را به سمت شهرت در کانادا برمی انگیزد ، حتی در حالی که او در ایالات متحده نسبتاً ناشناس مانده است.

از 'Degrassi' گرفته تا ثبت نام با برچسب موسیقی Lil Wayne
در حالی که او هنوز هم در Degrassi ظاهر می شد ، Drake شروع به تلاش برای عبور از دنیای هیپ هاپ کرد. او نخستین مخلوط خود ، اتاق بهبود ، را در سال 2006 منتشر کرد و به فروش متوسطی در حدود 6000 نسخه دست یافت. او به دنبال آن با انتشار 2007 مخلوط دیگر ، فصل Comeback Season ، در اثر بسیار شخصی اکتبر (بعداً برای OVO کوتاه شد). این شامل اولین موزیک ویدیوی تک آهنگ و موسیقی Drake با نام "Replactions Girl" بود که به عنوان New New Day در برنامه محبوب BET در تلویزیون هیپ هاپ 106 و پارک نمایش داده شد. به طور قابل ملاحظه تر ، این ترانه حاوی نسخه ای از "مرد سال" از برسیسکو و فال ریدا بود که لیل وین را به نمایش گذاشت. دریک تصمیم گرفت که متن آیه های وین را ترک کند و در حالی که خودش متن بقیه اشعار را ارائه می داد ، باقی ماند. این مورد توجه جاس پرنس ، فرزند بنیانگذار رپ-آ-لوت رکوردز ، جیمز پرنس ، که تصمیم به بازی دراک به خود لیل وین گرفت ، به خود جلب کرد.

در سال 2008 ، تهیه‌کنندگان Degrassi بازیگران را بازنگری کردند و شخصیت Drake را از بین بردند. بدون درامد درآمد ثابت خود و هنوز پول قابل توجهی به عنوان رپر کسب نکرد ، Drake در آستانه جستجوی شغل روزانه بود. او به یاد می آورد: "من با این واقعیت روبرو شدم که . ممکن است مجبور شوم که در یک رستوران یا چیزی کار کنم تا کارها ادامه پیدا کند." اما در اوایل سال 2008 ، او یک تماس غیر منتظره از لیل وین دریافت کرد ، که از او خواست سوار پرواز شود


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کربلایی محمد مهدی محمدی غمزه یار nahalllgerdo دنیای بک لینک - لیستی از بک لینک رایگان و بک لینک معتبر و بک لینک فالوو nawrte Janet مجله باماپی طرح کرامت دانلود آهنگ و فیلم ایرانی