کانی وست یک رپر و تهیه کننده رکورد و طراح مد جایزه گرمی است. او با ازدواج با کیم کارداشیان ، علیرغم جدال و مستعد بحث و گفتگو شد.
کانی وست کیست؟
همانطور که کانی وست بدون شک خود را به شما می گوید ، او یک پدیده قرن بیست و یکم است - تهیه کننده سوپراستار رپ که به نوبه خود هیپ هاپ را در طی یک دوره کاری ستاره ای تبدیل کرده است. اما نبوغ خلاق او که گاه توسط استعداد او برای قرار دادن تمام پای خود در دهان خود گرفتار می شود. او برای توئیت های عجیب و غریب و حرف های عجیبی که دارد ، تهاجم های مرحله نمایش جایزه ، حس شیک و جذابیت او و ازدواج پرشور او با کیم کارداشیان عنوان هایی را ایجاد کرده است. اما هنگامی که وست انگیزه های هنری خود را به موسیقی اش هدایت می کند ، نتایج به ندرت کمتر از هیجان است: از این رو هشت آلبوم انفرادی که در جوایز شماره های 1 و 21 گرمی فعالیت می کنند - هیچ رپری موفق به کسب بیشتر نشده است. دو مورد در فهرست 100 نفر از افراد معتبر مجله تایم. و از لو رید ، پرنس ، الون ماسک - و بیشتر از همه ، از خود غربی صحبت می کند. او در سال 2013 با ردیفی که شاید فقط او بتواند با صورت مستقیم تحویل دهد ، گفت: "من خدایی هستم."

در حال رشد در ساحل جنوبی ، شیکاگو
کانی عمری وست در 8 ژوئن سال 1977 در آتلانتا ، جورجیا متولد شد. پدر وی ، ری ، رومه نگار رومه Atlanta Journal بود و همچنین از نظر ی در پلنگ های سیاه فعال بود. او بعداً یک مشاور مسیحی شد. مادر وستا ، دوندا ، معلمی بود که در دانشگاه ایالتی شیکاگو استاد انگلیسی شد و سرانجام ، مدیر پسرش قبل از مرگ در 58 سالگی بر اثر بیماری قلبی پس از جراحی زیبایی در سال 2007 درگذشت. گذشت او تأثیر عمیقی در غرب گذاشت. و همچنین شخصاً

ری و دوندا وقتی سه ساله وست شدند ، به طرز دوستانه ای از هم جدا شدند. پس از آن وی توسط مادرش در محله طبقه متوسط ​​جنوبی ساحل شیکاگو بزرگ شد و تابستان خود را با پدر گذراند. در سن 10 سالگی ، وست به مدت یک سال به همراه دوندا به چین رفت و در آنجا به عنوان بخشی از برنامه تبادل دانشگاه تدریس کرد. او تنها خارجی در کلاس خود بود. پس از بازگشت به شیکاگو ، وست به صحنه هیپ هاپ South Side کشیده شد و وی با دی جی و تهیه کننده No I.D. که مربی او شد دوست شد. وست از دبیرستان Polaris فارغ التحصیل شد و برای تحصیل در آکادمی هنر آمریکا در شیکاگو موفق به دریافت بورس تحصیلی شد - اما به طور کلی از کالج خارج شد تا موسیقی را دنبال کند ، اقدامی که سالها بعد عنوان نخستین آلبوم انفرادی خود را به وی اطلاع می دهد.

تهیه کننده موسیقی با استعداد
وست پس از گذراندن وقت برای تولید برای هنرمندان محلی ، یک سبک امضایی را ایجاد کرد که با نام "روح تراشه" شناخته می شود ، که با نمونه های نفسانی گسترده است. وی سپس در سال 2001 به نیویورک نقل مکان کرد. در اینجا او بزرگ کار خود را برای تهیه آهنگ برای جی Z "این نمی توان زندگی" کرد که در آلبوم 2000 Dynasty: Roc La Familia ظاهر شد. سال بعد ، وی با تولید چهار آهنگ در جی Z در فیلم The Blueprint ، شهرت روزافزونی خود را تقویت کرد ، که به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین آلبوم های رپ در تمام دوران شناخته می شد. از همان جا ، وست به تولید استعدادهای دیگر ستاره ای از جمله رپرهای موس دف ، طالب کولی و لوداکریس و خوانندگان آلیشیا کیس و بیانسه پرداخت.

اما وست راضی نبود که بازیکن پشت پرده باشد. او می خواست اصل عمل باشد. اما او در ابتدا تلاش کرد تا به عنوان رپ مورد توجه جدی قرار بگیرد - فاقد اعتبار "گانگستا" بود که در آن زمان مقدماتی بود: او یک کودک طبقه متوسط ​​هنری بود که پیراهن های چوگان صورتی و پیراهن های گوچی را می پوشید. وی از سوابق Roc-A-Fella خواست تا به او اجازه رپ دهد ، اما همانطور که جی Z بعداً به عنوان بنیانگذار به مجله تایم گفت: "همه ما در خیابان های بچه های کوچه ای بزرگ شدیم که برای دستیابی به این کار مجبور بودند هر کاری را که باید انجام دهند انجام دهند. سپس کانی وجود دارد ، کسی که به دانش من هرگز روزی در زندگیش نجنگیده است. من ندیدم که چگونه می تواند کار کند. " وست پاسخی مشابه از برچسب های دیگر دریافت کرد. وی به یاد می آورد: "من جلسات را همیشه گریه می کردم."

دیمون داش با بی میلی در سال 2002 وست را به Roc-A-Fella امضا کرد ، اما او بیشتر این کار را کرد تا وی را به عنوان تهیه کننده حفظ کند. در ماه اکتبر ، هنگامی که وست از یک جلسه ضبط در استودیوی کالیفرنیا به خانه رانندگی می کرد ، درگیر تصادف با سر اتومبیل شد که وی را با یک فک خرد شده ترک کرد. او آهنگی را در مورد تجربه ، "از طریق سیم" نوشت و ضبط کرد ، در حالی که فکش همچنان به دنبال جراحی بازسازی بسته شد. او سپس ضمن بازپس گیری در LA ، بخش اعظم آلبوم اول خود را نوشت. اما وقتی آلبوم کامل شد ، به صورت آنلاین فاش شد. در پاسخ ، وست تصمیم گرفت که این کار را بهتر کند: او آهنگها را تجدید نظر کرد و بازنویسی کرد و تولید را تصفیه کرد ، طبل های قوی تر ، گروه های انجیلی و رشته ها را اضافه کرد (او ارکسترهایی را از جیب خودش پرداخت کرد).

عکس: Dominique Charriau / WireImages
عکس: Dominique Charriau / WireImages

"ترک دانشکده"
این آلبوم سرانجام در فوریه 2004 منتشر شد - 2.6 میلیون نسخه فروخته و وستر را به یک ستاره تبدیل کرد. با عنوان ترک تحصیلات دانشگاهی ، قالب گانگستری رپ را شکست ، با مضامینی از جمله مصرف گرایی (او در آن زمان انتقادی داشت) ، نژادپرستی ، آموزش عالی و اعتقادات مذهبی وی. ای
 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایان نامه و مقاله isi صبح خدمات حكاكي و برش ليزري دلسي ليزر نمونه سوالات کلیدی پرده دوزی درجه 2 yalda سنسور فشار هاگلر دستگاه تصفیه آب فیلتریخچال 09333147866 من ، در جستجوی معنی فروشگاه اینترنتی استیل کالا فروشگاه اینترنتی لوازم خیاطی نخ سوزن