در مارس 1994 ، بازیگر و فیلمنامه‌نویس مبارز به نام کوین ویلیامسون در یک برنامه خبری درباره راننده ای که شهر گاینسویل فلوریدا را ترور کرده بود ، با قتل پنج دانشجو در طی سه روز در اوت 1990 ، دلخور شد.

با سخنان تند و زننده ، فیلمنامه آنچه را که جیغ شد شد ، دست و پنجه نرم کرد و همان موفقیت جنجالی در سال 1996 بود که به خاطر پیروزی در ورزشگاههای فیلم ترسناک جشن گرفت و زندگی جدیدی را در ژانر جشن گرفت.

اما در حالی که Scream بسیاری از ترسناک های وحشتناک را فراهم می کند ، در پایان ، داستان آن از سیدنی و قاتل نقاب دار تنها شباهتی به گذشته با دنی دزینگ ، "گینزویل ریپر" دارد ، که زندگی خشونت و ناامیدی کار دشواری را برای آن به همراه خواهد داشت. هر فیلمنامه نویسی برای به تصویر کشیدن.

بیشتر بخوانید: بازیگران جیغ: الان کجا هستند؟

رولینگ به دست پدرش سوءاستفاده کرد
همانطور که بعدها در فیلم The Making of a Serial Killer: The Real Story of Gainesville Murders به ​​یاد آورد ، رولینگ به نوعی دوران کودکی وحشتناک را تحمل کرد که باعث شد تا او پخته شود تا به عنوان تهدیدی برای جامعه ظهور کند.

وی در سال 1954 در Shreveport ، لوئیزیانا ، در یک مادر 19 ساله به نام های کلودیا و یک افسر پلیس به نام جیمز ، یک جانباز تزئین شده جنگ کره ای متولد شد که احتمالاً دچار ترکیبی از اختلال استرس پس از سانحه و بیماری ذهنی ذاتی شده است.

با جوش ، کنترل و خشونت ، جیمز با کلودیا جنگید و سوء استفاده کلامی را به دنی و برادر کوچکترش ، کوین هدر داد ، و در سن بزرگتر شدن به حملات جسمی به پسران متوسل شدند.

رولینگ برای آرامش به هنر و موسیقی روی آورد - هدیه کریسمس او از یک گیتار در سن 15 سالگی اثبات شد که یکی از شادترین خاطرات او از دوران نوجوانی است. او همچنین این سالهای اولیه را به یاد آورد زمانی که شخصیتهای مختلفی را به عنوان "دفاع" از واقعیت کابوس اطراف خود ایجاد کرد ، با تلاش برای خودکشی نتوانست فرار کند.

وی چرخه سرقت های مسلحانه و حبس را آغاز کرد
در سال 1972 پس از آنکه به خاطر داشتن مواد مخدر مجبور شد از نیروی هوایی خارج شود ، رولینگ به همراه پدربزرگ خود به زندگی رفت و برای مدتی از طریق کلیسای خود ثبات پیدا کرد. وی با زنی به نام اومر هالکو ازدواج کرد که با او یک دختر داشت ، اما سرانجام پس از مشاهده همان نوع سوء استفاده از او که در خانه کودکی خود شیوع داشت ، او را گریخت.

رولینگ که قبلاً عادت برای هوشیاری را در خود داشت و از دیدن دیدگاههای مزاحم گرفتار شده بود ، پس از طلاق نوبت خود را بدتر کرد. وی به زنی که شباهت به همسر سابق خود داشت و در چندین سرقت مسلحانه از طریق جنوب سوء قصد داشت ، کرد و منجر به زندانی شدن وی در جکسون ، جورجیا ، در سال 1979 شد.

دهه 1980 برای رولینگ نیز که به خاطر سرقت مسلحانه در زندان در آلباما و می سی سی پی در زندان بود ، بیش از همین موارد را به ارمغان آورد. وقت وی در بین بندها در زندان صرف سفر به کشور ، ی و گاه مجبور کردن خود به ن شد.

برگشت در Shreveport در نوامبر 1989 ، رولینگ از کار خود در یک رستوران اخراج شد. در همان شب ، وی به قتل جولی گریسوم ، برادرزاده هشت ساله اش ، شان و پدر 55 ساله خود ، تام ، وارد خانه ای شد. در حالی که قتل های بعدی خود را تکرار می کند ، جولی با علائم نیش پیدا شد و بدن او که با پاهایش چیده شده بود روی تخت پخش می شد.

ماه مه بعد ، رولینگ با پدرش به یک استدلال نهایی رسید. این بار اسلحه را بیرون کشید و جیمز را در معده و سر شلیک کرد. پدر وی زنده مانده بود اما قبل از فرار به کانزاس و فلوریدا ، استفاده از چشم و گوش را از دست داد و سرانجام وارد گاینزویل شد.

وی به طرز وحشیانه ای پنج دانش آموز را در گاینزویل کشت
در سال 1990 ، او یک اردوگاه را در منطقه ای جنگلی پشت دانشگاه فلوریدا راه اندازی کرد ، با شروع دانش آموزان ترم پاییز ، رولینگ شروع به دامن زدن به قتل خود کرد.

در 24 آگوست ، او به خانه تازه کریستینا پاول و سونجا لارسون در UF لغزید و به طرز وحشیانه ای چاقو زد و به هر دو دانشجو کرد. روز بعد ، او کریستا هویت دانشکده جامعه سانتافه را به قربانی بعدی خود تبدیل کرد و سر خود را بر روی یک قفسه پشت سر گذاشت و صورت خود را روی تخت خواباند.

در تاریخ 27 اوت ، قاتل دوباره در خانه دو دانش آموز 23 ساله UF ، مانوئل توبوادا و تریسی پائولس ظاهر شد. توبوادا ، بازیکن سابق دبیرستانی ، قبل از اینکه هردو غافلگیر شود ، دعوا کرد. هیچ بار بدن این بار مثله نشده است.

تقریباً دو سال پس از وقوع این اتفاق ، رولیینگ به جرم قتل متهم شد
هنگامی که رولینگ از شهر دور شد ، یک کارگروه محلی برای آرام کردن یک جامعه ناامیدکننده و یافتن پاسخ ها جمع آوری شد. مقامات به زودی به یک مظنون اصلی ، یک دانش آموز UF که به طور خلاصه در همان مجتمع دو نفر از قربانیان زندگی می کرد و رفتارهای نامنظم خود را نشان می داد ، صفر کردند ، در یک لحظه به دلیل اصابت مادربزرگ خود دستگیر شدند. به زودی مشخص شد که این دانش آموز با افسردگی حاد جنون روبرو است ، اما با وجود شواهد صفر که او را به قتل ها متصل می کند ، کارگروه به تابلوی نقاشی برگشته بود.

در همین حال ، قاتلی که به دنبال آن بودند در حال حاضر در زندان بود. در ماه سپتامبر ، رولینگ یک مواد غذایی وین-دیکسی را در محل اسلحه در اوکالا ، فلوریدا ، سرقت کرده بود و پس از تصادف خودروی استراحت ، زخمی شد. این در حالی نبود که اوایل سال آینده ، هنگامی که مسئولان از دندان استفاده کردند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Susan نوشـته هاي يه مـامــان Forum84.ir مبانی نظری و پیشینه تحقیق فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی سی سی کا پلاس در شیراز-تصفیه آب شیراز موسسه خدمات ثبتی محسن لرستانی تولید وعرضه انواع عروسک های بادی بانک دانش Education & Advertising