جانی کش - نام واقعاً نیازی به توضیحی ندارد. او شخصیتی بزرگتر از زندگی در طول زندگی بود ، که افسانه اش پس از مرگش به رشد خود ادامه می دهد - و نام او مترادف با موسیقی کشور است.

ضبط های ضبط شده او و اجرای زنده به یاد ماندنی ارتباط زیادی با آن دارد ، اما روشی که او زندگی خود را نیز پشت سر گذاشت قطعاً نیز انجام می دهد. او سنت را پذیرفت و با این وجود آزادی پیروی از ذهن خود را به کار گرفت. او هم مسیحی خداپرست و هم مظلوم شورشی بود. او میان رؤسای جمهور حرکت کرد و هنوز مردی از مردم باقی ماند. او به خانه و خانواده خود اعتقاد داشت و با این وجود بخش اعظم زندگی خود را در جاده انجام داد و برای هزاران نفر انجام داد. این تضادها باعث شد "مرد در سیاه" چهره ای قانع کننده ای باشد که او داشت و در کنار صداقت که در طول زندگی به نمایش گذاشت ، آنها موسیقی او را با قدرت بی نظیری سرمایه گذاری کردند که مدت ها پس از گذشت او همچنان طنین انداز است.

متاسفانه ، تبدیل شدن به یک افسانه ، بیشتر از یک انسان به یک تصویر تبدیل می شود. در سالهای اخیر تمایل به پنهان کردن شخصیت Cash به کد لباس ، تعداد انگشت شماری از عکسهای نمادین ، ​​زندگی نامه فیلم ساده گرایانه یا حتی یک فیلم ویدئویی بسیار نماینده در اواخر دوران حرفه ای وجود ندارد. اما پول نقد بسیار بیشتر از یک ژست دفاعی ، بیانیه مد و چند رکورد ثبت شده در زندان بود. او مردی پیچیده و با زندگی و حرفه متفاوت و غیرمعمول بود.

جانی کش نام واقعی او نیست
پس از اولین ملاقات با Cash ، سام فیلیپس ، تهیه کننده اولین سوابق خود ، فکر کرد که Cash نام خانوادگی خود را تشکیل داده است. این مانند "جانی دلار" یا "جانی گیتار" به نظر می رسید. "در حقیقت ، نام خانوادگی Cash را می توان تقریباً هزار سال به اسکاتلند ، به پادشاهی باستانی فیف ردیابی کرد. این "جانی" بود که یک اختراع بود.

داستان پیش می رود که والدین Cash درباره اینکه نام چهارمین فرزندشان باید باشد چه کسی مسلم بود. نام دوشیزه مادرش "ریورز" بود ، و او به خاطر این حرف زد. اسم پدرش ری بود ، "J.R" میانبر برای جلوگیری از درگیری بود. برای بچه های جنوبی غیر معمول نبود که در روزهای افسردگی اسمی از اسم های اولیه تهیه شده داشته باشند ، و کلی در تمام دوران کودکی خود به نام جی آر اس (به جز پدرش ، که او را لقب "شو دوو" می نامید) بود. او حتی بعد از فارغ التحصیلی دبیرستان ، هنوز J.R بود. "J.R" نامی در دیپلم او است.

این در حالی بود که Cash در سال 1950 به نیروی هوایی پیوست و مجبور شد نام خود را به او اختصاص دهد. استخدام کننده نامزدی را قبول نمی کند که دارای اسمی از اسناد اولیه باشد ، بنابراین J.R. "John R. Cash" شد.

او به حفاری قبر برادرش کمک کرد
Cash در سنین پایین ، در سن 12 سالگی ، فاجعه ای را در خانواده اش تجربه کرد. او بزرگ شد و برادرش جک ، که دو سال بزرگتر بود ، تحسین و دوست داشت. جک ترکیبی از محافظ و الهام فلسفی بود. علی رغم سالهای جوانی ، وی به کتاب مقدس علاقه زیادی نشان داد و به نظر می رسید که موعظه می شود. جک برای کمک به خانواده بزرگ Cash کار کرد ، و در حالی که یک شنبه چوب را قطع می کرد ، به طور اتفاقی به یک میز اره کشیده شد. اره وسط جک را بهم زد و او با خزیدن در یک کف کثیف برای رسیدن به کمک ، مشکل را تشدید کرد.

جک به مدت یک هفته پس از حادثه به تعویق افتاد ، اما او هیچ شانسی برای زنده ماندن نداشت. درگذشت او تأثیر عمیقی بر Cash جوان که تا آن زمان پسری طاقت فرسا بود ، پر از شوخی بود. با همه گزارشات ، او پس از آن بیشتر به درون چشم انداز شد و شروع کرد به صرف وقت بیشتر به تنهایی ، با نوشتن داستان و طرح. سخنان مرگ جک در مورد دیدن فرشتگان نیز او را به شدت از لحاظ معنوی تحت تأثیر قرار داد.

به گفته خواهرش جوآن ، در روز تشییع جنازه جک ، کیش زود به مزار قبرستان رفت. او بیل را برداشت و شروع به کمک به کارگران در قبر قبر جک کرد. در زمان خدمت ، لباسهای او از کثیفی کثیف شده بود ، و از آنجا که پای او از پله بر روی ناخن متورم شده بود ، هیچ کفش نپوشید.

فداکاری نقدی به برادرش جک در طول زندگی ثابت می ماند و در واکنشی از عبارت مشهور مسیحی "چه می کرد عیسی بکند؟" .

او اولین گیتار خود را در آلمان خریداری کرد
بزرگترین برادر Cash ، روی ، اولین Cash بود که در صنعت موسیقی چشمه کوچکی ایجاد کرد. روی گروهی به نام Dixie Rhythm Ramblers را راه اندازی کرد که مدتی در ایستگاه رادیویی KCLN نمایشی داشت و در سراسر آرکانزاس بازی کرد. خانواده Cash نیز مرتباً در خانه خانواده یا در میز ناهار پدربزرگ و مادربزرگش ، معنویات را با هم آواز می خواندند. خود نقدی در مدرسه و کلیسا آواز خواند ، حتی یک بار برنده یک نمایش استعدادیابی و 5 دلار شد که با پیروزی به دست آورد.

علیرغم علاقه و علاقه آشکارش به موسیقی و استعدادی که برای آن وجود دارد ، Cash گیتار دریافت نمی کند و شروع به نوشتن جدی ترانه ها کرد تا اینکه به نیروی هوایی ملحق شد و به آلمان ارسال شد. گیتار او ، که در amberammergeu خریداری شده بود ، تقریباً همان مبلغی را که سالها قبل در آن نمایش استعدادیابی کسب کرده بود ، هزینه دارد. به زودی ، او در یک گروه ragtag با نام تجاری Landsberg Barbaries با گروهی از خدمتگزاران همفکر بازی می کرد. او شروع به نوشتن آهنگ ها نیز نمود


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صندوق خانوادگی حضرت ابالفضل العباس علیه السلام گروه خدمات ساینتست و اکنون من پیدا شدم سان سرویس - تعمیرات فوق تخصصی انواع سیستم های صوتی و تصویری فروشگاه صحافی لوستر صانع Maribel شهرستان میناب