مایکل جکسون یک سرگرم کننده موسیقی با استعداد و با استعداد بود که هم با جکسون 5 و هم به عنوان یک تکنواز ، از یک حرفه ای در صدر جدول بهره می برد. او یکی از آلبوم های پرفروش تاریخ ، 'Thriller' را در سال 1982 منتشر کرد و تعداد بازدیدهای شماره یک دیگر را نیز در 'Bad' و 'Off the Wall' داشت. وی در سال 2009 در سن 50 سالگی در اثر مصرف بیش از حد دارو درگذشت.
مایکل جکسون کی بود؟
مایکل جوزف جکسون معروف به "پادشاه پاپ" ، خواننده ، ترانه سرا و رقصنده پرفروش آمریکایی بود. در زمان کودکی ، جکسون خواننده اصلی گروه محبوب خانواده Motown ، Jackson 5. شد. او به حرفه انفرادی موفقیت شگفت انگیز جهانی ادامه داد و تعداد بازدیدهای شماره یک از آلبوم های Off the Wall ، Thriller و Bad را به دست آورد. در سالهای بعد ، جکسون تحت تعقیب ادعای کودک آزاری قرار گرفت. وی در سال 2009 در 50 سالگی در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر درست قبل از شروع تور برگشت ، درگذشت.

والدین و خواهران مایکل جکسون
مادر جکسون ، کاترین جکسون ، خانه دار و شهادت پرهیزگار یهوه بود. پدر وی ، جوزف جکسون ، گیتاریست بوده است که آرزو های موسیقی خود را کنار گذاشته تا خانواده خود را به عنوان اپراتور جرثقیل تأمین کند. در پشت صحنه ، یوسف فرزندان خود را به موفقیت سوق داد. همچنین گفته می شود که وی با وی قهرآمیز بوده است.

جکسون یکی از 10 کودک بود. نه خواهر و برادر جکسون ، از جمله ربی ، جکی ، تیتو ، جرمین ، لا تویا ، مارلون ، رندی و جنت ، همه در صنعت موسیقی علامت گذاری کردند.

دوران کودکی مایکل جکسون
جکسون در 29 آگوست 1958 در گری ، ایندیانا متولد شد. تحت تشویق پدرش ، حرفه جکسون در موسیقی از 5 سالگی آغاز شد.

جکسون 5
جوزف معتقد بود که پسرانش استعدادی دارند و اوایل دهه 1960 آنها را به گروه موسیقی تبدیل کرد که بعداً به جکسون 5 معروف شد.

در ابتدا ، نوازندگان خانواده جکسون شامل برادران بزرگتر جکسون ، تیتو ، جرمین و جکی بودند. جکسون وقتی پنج ساله بود به خواهر و برادرهای خود پیوست و به عنوان خواننده اصلی گروه ظاهر شد. وی برای چنین نوازندگی جوانی دامنه و عمق قابل توجهی از خود نشان داد و مخاطبان را تحت تأثیر توانایی خود برای انتقال احساسات پیچیده قرار داد. برادر بزرگتر مارلون نیز به عضویت این گروه درآمد که در جکسون 5 تکامل یافت.

جکسون و برادرانش ساعتهای بی پایان را برای تمرین و پرداختن به عمل خود صرف کردند. در ابتدا ، جکسون 5 نغمه های محلی را بازی می کرد و پیروی از آن را تقویت می کرد. آنها یک ترانه را به تنهایی ضبط کردند ، "پسر بزرگ" با گروه B "شما تغییر کرده اید" اما این رکورد نتوانست علاقه زیادی به بار آورد.

جکسون 5 به عنوان شروع کار برای هنرمندان R&B مانند گلادیس نایت و پیپس ، جیمز براون ، و سام و دیو حرکت کرد. بسیاری از این نوازندگان به برچسب افسانه افسانه Motown امضا شدند و جکسون 5 سرانجام توجه بنیانگذار موتاون ، بری گوردی را به خود جلب کرد. تحت تأثیر این گروه ، گوردی آنها را در اوایل سال 1969 به برچسب خود امضا کرد.

جکسون و برادرانش به لس آنجلس نقل مکان کردند ، جایی که در آنجا با گوردی و دایانا راس از سوپرایز زندگی کردند. جکسون 5 در آگوست 1969 در یک رویداد ویژه در صنعت موسیقی معرفی شد و این گروه بعداً برای Supremes افتتاح شد.

جکسون 5
جکسون 5 در سال 1969 اجرا کرد. (L-R) تیتو جکسون ، مارلون جکسون ، مایکل جکسون ، جکی جکسون و جرمین جکسون.

عکس: بایگانی مایکل اوچ / گتی ایماژ

اولین آلبوم آنها ، Diana Ross Present the Jackson 5 ، در دسامبر سال 1969 با ترانه های خود با نام "I You You Back Back" در این نمودار ظاهر شد و اندکی پس از آن به شماره 1 در نمودار Billboard Hot 100 رسید. بیشتر آهنگ های برتر جدول به سرعت دنبال شدند ، مانند "ABC" ، "Love You Save" و "I There There იქ".

برای چندین سال ، جکسون و جکسون 5 با نظارت بری گوردی و کارکنان Motown خود ، یک برنامه تور و ضبط شلوغ را حفظ کردند. این گروه چنان محبوب شد که آنها حتی عنوان کاریکاتور خود را نیز داشتند که از سال 1971 تا 1972 اجرا شد. در همان زمان ، جکسون فعالیت انفرادی خود را آغاز کرد.

با وجود موفقیت بزرگ این گروه ، در پشت صحنه مشکلی برای ایجاد وجود نداشت. تنش هایی بین گوردی و جوزف جکسون بر سر مدیریت مشاغل فرزندانش زیاد شده است ، به طوری که جکسون ها می خواهند کنترل خلاقانه تری بر روی مواد خود داشته باشند. این گروه در سال 1976 به طور رسمی روابط خود را با موتاون قطع کرد ، گرچه جرمین جکسون برای دنبال کردن حرفه انفرادی خود با این برچسب ماند.

این گروه که اکنون خود را جکسون می نامند ، قرارداد ضبط جدیدی با Epic Records امضا کرد. این برادران با انتشار آلبوم سوم خود برای این برچسب ، سرنوشت 1978 ، ظهور کرده اند.

پاسخ مثبت مثبت آلبوم انفرادی جکسون در سال 1979 در خارج از دیوار به عنوان گروه به جکسون کمک کرد. Triumph (1980) بیش از 1 میلیون نسخه فروخت و برادران برای حمایت از ضبط به یک تور گسترده رفتند. در همین زمان ، جکسون به کشف روشهای بیشتر برای شاخه سازی به تنهایی ادامه داد.

در سال 1983 ، جکسون برای حمایت از آلبوم پیروزی ، به همراه برادران خود به تور نهایی خود رفت. یکی از مهمترین اتفاقات ضبط ، دوئت جکسون با میک جاگر ، "حالت شوک" بود.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : جکسون ,گروه ,مایکل ,موسیقی ,آلبوم ,گوردی ,مایکل جکسون ,جوزف جکسون ,جرمین جکسون ,جکسون برای ,برای حمایت ,تعداد بازدیدهای شماره
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پتو سرا همه چی موجوده فرمالین تجارت الکترونیک Electronic Commerce مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد drmilani.avablog.ir آتلیه عکاسی و فیلمبرداری من،زنی تنها در آستانه فصلی سرد...