دیرک بندیکت بازیگری است که بیشتر به خاطر نقش هایش در فیلم های "A-Team" و "Battlestar Galactica" شناخته شده است.
دیرک بندیکت کیست؟
دیرک بندیکت یک بازیگر آمریکایی است که به دلیل نقش های خود در نقش ستوان تمپلتون "Faceman" Peck در برنامه تلویزیونی دهه 80 The A-Team و به عنوان ستوان استارباک در Battlestar Galactica شناخته می شود.

اوایل زندگی و کار مرحله
دیرک بندیکت در 1 مارس 1945 در شهر کوچک سولفور اسپرینگز در مونتانا به عنوان دیر نوووهنر به دنیا آمد. وی نام خانوادگی آلمانی خود را به تلفظ "بندیکت" تغییر داد که گفته می شود بعد از خوردن تخم مرغ های معتبر در یک رستوران.

بندیکت طی سالهای حضور در کالج ویتمن در ایالت واشنگتن ، اشتیاق خود را برای بازیگری کشف کرد. با جرات ، او برای تولید موسیقی Showboat تلاش کرد و نقش اصلی را از آن خود کرد. وی به بازیگری در تئاتر ادامه داد و به میشیگان و سیاتل سفر کرد و در زمینه تولیدات King Lear ، Ensign Pulver ، Misalliance و Star-Spangled Girl کار کرد.

بندیکت سرانجام راه خود را به نیویورک پیدا کرد و در برادوی در Abelard و Heloise ، روبروی Diana Rigg و Keith Michell اجرا کرد و در پروانه ها رایگان ، روبرو گلوریا سوانسون بود.

در ابتدا و مهمتر از همه ، خود را به عنوان یک بازیگر تئاتر مشاهده می کرد ، اتفاق افتاد که در بین فیلم و تلویزیون گیر افتاد. وی گفت: "تمام آنچه که من همیشه می خواستم بازیگر صحنه باشم." "کسی من را به دلیل اینکه من مرا روی صحنه می دید ، روی تلویزیون گذاشت."

فیلم ها و نمایش های تلویزیونی
'Hawaii Five-O' ، 'فرشتگان چارلی' ، 'جورجیا ، جورجیا'
برخی از نقش های تلویزیونی قبلی بندیکت شامل Hawaii Five-O ، Chopper One و Angels Charlie's بودند. او اولین نمایش بزرگ خود را در جورجیا ، جورجیا (1972) ، بازیگری درام همزمان با بازی دایانا ساندز ، ساخت که در سوئد فیلمبرداری شد و توسط مایا آنجلو نوشت. یک سال بعد ، او را در تلنگر ترسناک Sssssss (1973) بازی کرد و آن را با بازی هیجان انگیز W (1974) دنبال کرد ، که در آن وی یک شوهر شیطنت آمیز ذهنی را به Twiggy بازی کرد که در نقش همسرش همبازی بود.

"Battlestar Galactica" ، "A-Team"
موفقیت شغلی بندیکت در سال 1978 بدست آمد که او به عنوان خلبان بی دقتی ، زن ستیز جنگنده ستوان ستاروک در برنامه تلویزیونی Battlestar Galactica بازیگر شد. او کار خود را حتی زمانی بیشتر انجام داد که به او شخصیت دیگری برای بازی داده شد - سپهبد تمپلتون "Faceman" Peck در نمایش 1980 "A-Team" که در آن شهرت جهانی پیدا کرد.

دیرک بندیکت
دیرک بندیکت در نمایشگاه چیلر سال 2012 در پارسیپانی هیلتون در پارسیپانی ، نیویورک.

عکس: Bank Bobby / WireImage

نقد Reimagined 'Battlestar Galactica' و Cameo در فیلم 'A-Team'
هنگامی که نسخه تجدید نظر شده Battlestar Galactica در سال 2004 منتشر شد ، با نقش آفرینی او برای یک بازیگر زن ، بندیکت هیچ صلاحیتی برای ابراز ناامیدی خود نشان نداد. وی مقاله ای را با عنوان "گمشده در اختراع گمشده" به صورت آنلاین نوشت:

وی نوشت: "زمانی وجود داشت - من می دانم که آنجا بودم - وقتی مردها مرد بودند ، ن زن بودند و بعضی اوقات یک سیگار فقط دود خوبی بود." وی گفت: "اما 40 سال فمینیسم آمار خود را گرفته است. جنگ علیه مردانگی به پیروزی رسیده است. همه چیز به خلاف آن بدل شده است ، به طوری که آنچه که روزگاری معاشقه و سیگار می کشید ، اکنون آزار و اذیت جنسی و جنایتکارانه است. و همه مثل یک تنهایی و بدبخت تر هستند. نتیجه

وی افزود: "شاهد تصور کنید که دوباره تصور شود" Battlestar Galactica دنیای دیروز "

به رغم عدم اشتیاق در راه اندازی مجدد راه اندازی مجدد تیم A-2010 در سال 2010 ، بندیکت هنوز هم موافقت کرد که در کلمه تابستانی ضربه کمی صعود کند ، که بردلی کوپر را به عنوان "Faceman" جدید بازی کرد.

'مشهور برادر مشهور' و کتاب
در خارج از دو نمایش برجسته خود ، بندیکت به طور پیوسته در تئاتر ، تلویزیون و فیلم کار می کرد ، عمدتاً در دهه 80 و 90. برخی از اعتبارات مشهور وی شامل نمایش در The Love Boat ، Murder She Wrote ، Baywatch و Walker ، Texas Ranger است. در سال 2007 ، بندیکت زمان حضور در تلویزیون واقعیت را به خود جلب کرد و در مسابقه واقعیت ایالات متحده "مشهور بزرگ برادر" ظاهر شد. او همچنین به نویسندگی و کارگردانی اشتغال داشته است ، و همچنین تألیف دو کتاب: اعترافات یک کابوی کامیکاز و و سپس ما به ماهیگیری.

ویژه ویژه هفته اتومبیل HISTORY
در سال 2019 بندیکت قرار است در نمایشگاه اتومبیل HISTORY در هفته جنگ نبرد 80s Supercars با دیوید Hasselhoff در تاریخ 10 ژوئیه سال 2019 در ساعت 8/7 ظاهر شود. در ویژه دو ساعته ، Hasselhoff تصمیم دارد اثبات کند که چگونه خودروی KITT با نماد 80 از صنعت خودرو برای سالهای بعد الهام بخش و انقلابی در صنعت خودرو بود. از یکی از سریعترین وسایل نقلیه روی زمین تا یک خودروی اسپرت دوزیست ، هاسلوف پرده را عقب می کشد ، ملاقات ها را ملاقات می کند و پشت فرمان برخی از وحشی ترین اتومبیل های موجود در آنجا قرار می گیرد. این ویژه با وسایل نقلیه نمادین به اوج خود می رسد و رانندگان آنها برای یک مسابقه نوع یک با هاسلوف در اتومبیل KITT از نایت رایدر ، بندیکت در A-Team Squad Van از A-Team و اریک استرادا در مسابقه شرکت می کنند. موتور سیکلت از سریال تلویزیونی ChiPs درام پلیس. پیش نمایش را تماشا کنید:


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بندیکت ,battlestar ,galactica ,team ,نمایش ,بازی ,battlestar galactica ,اندازی مجدد ,صنعت خودرو ,وسایل نقلیه ,hawaii five ,battlestar galactica شناخته
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صندلی راحت نشین Trish کفپوش pvc اجاره سند و فیش حقوقی در کوتاه ترین زمان و کمترین فیمت کسب درآمد از اینترنت تکنولوژی ماشین آلات صنعتی پرسش مهر 98-99 اموزش استفاده از اپلیکشین موقت نلاین